O mnie

Jestem terapeutką, coachem i uzdrowicielem duchowym. Wszystko czego uczę doświadczyłam na sobie i w pracy z drugim człowiekiem. Nazywam się Aneta Kowalczyk i w wieku 32 lat pierwszy raz założyłam swój biznes terapeutyczno – duchowy z Duszy. Wspieram klientów w pracy z ich dzieciństwem, trudną przeszłością i dorosłością poprzez prace z wewnętrznym dzieckiem, Kronikami Akaszy i traumą. 

Jestem cochem i uzdrowicielem duchowym, który kiedyś bał się tego co osiągnął i wszystko stracił. W pracy z terapeutami i uzdrowicielami Duszy kładę nacisk na klarowny przekaz i ekspertyzę, która wyróżnia Cię na tle innych. Jest to nic innego jak Twoje największe i najtrudniejsze doświadczenie traumy, która przychodzi do nas na wielu poziomach.

Terapeutyzując innych i rozwijając swoje duchowe i uzdrowicielskie zdolności i moce potrzebujemy coacha i wsparcia, kogoś, kto nas w naszym biznesie i praktyce uziemi.

Pomagam terapeutom, uzdrowicielom duchowym i coachom budować dochodowy biznes oparty na wiedzy, nauce, mądrości Duszy i doświadczeniu, wyznając zasadę, że każde trudne i traumatyczne wydarzenie przybliża nas do siebie, swojego ciała i Duszy. Kiedy jako terapeutka prowadząca swój biznes zgubiłam siebie, zaczęłam tracić wszystko, dlatego nauczam i głoszę o mocy pracy nad sobą na poziomie ciała, umysłu i Duszy w coachingu, pracy terapeutycznej i duchowego uzdrawiania.

moja historia zmiany i dlaczego terapia aneta?

Moja pierwsza terapia była i zaczęła się w wieku 23 lat, kiedy to cierpiałam na potworne lęki i zaburzenia odżywiania, jako dziecko doświadczałam już nerwicy natręctw i moczyłam się długo w nocy, doświadczając stresu, niepokoju i panicznych leków. Terapia była dla mnie czymś, czego nie wiedziałam, że potrzebuję, jednak próbując wielu technik, nurtów i metod zrozumiałam, że głównie chodzi w niej o to, aby zrozumieć, pokochać i zaakceptować siebie.

Pierwszy raz kiedy nastąpił we mnie przełom to był moment pracy nad sobą w temacie zaburzeń odżywiania i wewnętrznego dziecka, kiedy to odkryłam, że nasze dziecięce, przeszłe i wyparte traumy bardzo skutecznie utrudniają i blokują naszą dorosłość, szczęście, spełnienie, obfitość finansową i zdrowe życie. Praca z traumą i ranami dorosłości pokazała mi jedno - najważniejsza jest Twoja Dusza, układ nerwowy i to co masz w głowie.

Kiedy przyszło do mnie, że mam prowadzić ludzi w pracy z traumą, wewnętrznym dzieckiem i poprzez czytanie Kronik Akaszy wiedziałam, że to jest to. Rzuciłam etat z dnia na dzień, oddałam swoją córkę do żłobka i otworzyłam swój biznes. 

Czy to była dobra decyzja? W pewnym sensie tak, a jeśli spojrzysz na to z przestrzeni ran i traum zapewne stwierdzisz, że nie. Wybór i decyzja zawsze zależy od nas – tutaj nie czekałam, podjęłam ją sama, mimo braku wsparcia a jeśli je miałam musiałam za nie zapłacić.

Tak powstała strona córkaboga, to moja pierwsza nazwa biznesu i anonim pod jakim tworzyłam zarabiając wielkie pieniądze na darach, talentach i głosie serca. Kontakt z Duszą i Przewodnikami Duchowymi prowadził mnie i mój biznes, ludzie transformowali i wychodzili przy mnie z traum, depresji, ataków paniki, chorób, strat finansowych, trudnych relacji w mgnieniu oka. Źródło, Bóg, Akasza i moja Dusza działali przeze mnie na klientów i ludzi gotowych wyjść ze swoim biznesem, ekspertyzą i doświadczeniem do świata.

Tak właśnie powstał coaching i terapiaaneta, coaching biznesowy dla duchowych terapeutów i uzdrowicieli Duszy, traum i całego świata...

Dziś pracuje tylko z wybranymi, tymi którzy widzą moc tego co i jak tworzę, kreuję i robię - sprawdź czy i jak mogę wesprzeć, transformować i prowadzić Ciebie