Warsztatonline

Wolna Dusza wie

MISTRZOWSKI WARSZTAT W ENERGII ABSOLUTU I MATKI ZIEMI

A co jakby tak odpuścić STARY ŚWIAT? Świat wojen, traum, bólu i cierpienia w Twojej głowie..
A co jakby tak zaprzestać udowadniać innym swoje racje, a co jakby tak zająć się tylko sobą?

Czy to o Tobie...?

Zastanawiałaś się kiedyś, jak by wyglądał świat, gdyby każdy z ludzi zadbał o siebie, o swoje wnętrze, o dobrobyt wewnętrzny, o obfitość serca i przestał szukać tego na zewnątrz i w innych?
Poczuj sercem to co piszę, co gdyby w Tobie wzrosła miłość własna, a przez to miłość do innych?

Tak najpierw miłość do siebie, a potem inni.

„NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ” – znasz to?

Ale czym to właściwie jest?

BOSKA DUSZA

To ma być Tobą – w Tobie jest DUSZA, wolna i silna BOSKA DUSZA, która WIE KIM JEST. Masz po pierwsze JĄ kochać i czcić. Pierwszy masz być dla siebie TY – tak jak ukształtowało Cię życie nie ma już znaczenia – odpuść to ludzkie , przyjmij DUCHOWE..

Nauczę Cię kochać siebie , nauczę życie swoje czcić, szanować siebie i duchowo wzrastać.

Twoja DUSZA chce rozwoju, chce do życia w WYŻSZYCH WYMIARACH ŚWIADOMOŚĆ i BOSKIEGO ŚWIATŁA.

Jak to osiągnąć ?
Jak tam wejść w NOWY SERCA ŚWIAT ?

To wszystko opowiem Ci na warsztacie WOLNA DUSZA WIE – jak odpuścić stary w Tobie świat?

Wolna Dusza Wie

Warsztat WOLNA DUSZA WIE – stworzony z najczystszego ŹRÓDŁA, KTÓRE WIE, po co ja ludzka tu przyszłam. Po co ta moja wewnętrzna transformacja, oczyszczanie i rewolucja.

Poprowadzę WARSZTAT MISTRZOWSKI w ENERGII ABSOLUTU i 5D. Warsztat zasilany energiami z 6 poziomu gęstości Ziemi – PLEJADIANAMI. Warsztat tworzony we współpracy z ENERGIĄ MATKI ZIEMI i LEMURII.

Tak, jestem DZIECKIEM GWIAZD i jako Świetlana Energia przyszłam tu, by wznosić Matkę Ziemię, by rozpalać serc płomienie, by budzić Dusze śpiące i oczyszczać z ciemnych bytów Ziemię.

Wytłumaczę na bardzo zaawansowanym poziomie energii to, co się wydarza teraz w Tobie i na Ziemi. Pokażę Tobie czym jest ŚWIATŁO 5D i zstąpienie NACJI PLEJADIAŃSKICH.

To wszystko po to byś, dowiedziała się:

Korzyści

CO ZYSKASZ

Kolektyw i połączenie ze swoją NAJWYŻSZĄ ŚWAIDOMOŚCIĄ, łączność z kolektywem Plejadian. Przebudzenie, na komórkowym i genetycznym poziomie Twojej Duszy.

Odpamiętasz MĄDROŚĆ WIEKÓW i istnień Twoich inkarnacji – zapisana w Tobie ODWIECZNĄ KSIĘGĘ ISTNIENIA DUSZY.

Po coś tu przyszłaś, po coś tu jako GWIEZDNA DUSZA zeszłaś. Czas to odpamiętać i tym żyć, czas się wznieść i NOWA ZIEMIĘ TLIĆ.

Program odbędzie się pod nadzorem KOLEKTYWU ENERGII PLEJADIANSKICH, ENERGII LEMURIAŃSKIEJ oraz CAŁOKSZTAŁTU MOJEJ ŚWIETLANEJ DUSZY.

Cel programu – wznieć Cię na najwyższy możliwy wymiar ŚWIADOMOŚCI i uwolnienie od Ziemskich i karmicznych uwikłań. Poruszę wszystko co ważne, by Twoja DUCHOWA i LUDZKA ENERGIA wzrosła.

Stworzę Twoje NOWE MANIFESTO - WOLNA DUSZA, która WIE! Masz być WOLNA, masz być CZYSTA, a innym mówić: ODPUSZCZAM...

Szczegóły

Program do zakupienia jako gotowy produkt – zawiera nagrania wideo (praktyczne medytacje plus teoria). Wszystkie filmy są zapisane na tajnej grupie warsztatowej na Facebooku, po wykupieniu warsztatu dostajesz dostęp do grupy plus moje wsparcie podczas przerabiania materiału. Program to praca z Twoim Najwyższym Ja, Gwiezdną Rodziną Plejadian i Kryształową Energią Lemurii.

Dołącz i poczuj siebie, odkoduje w DNA i to po co tu jako DZIECKO NIEBA przyszłaś. WAŻNE ! Ten warsztat jest dla osób chcących osiągnąć bardzo wysoki poziom ciała świetlistego i energetycznego na poziomie Duszy i Ducha w nas ludziach.

Zgłoszenia przyjmuję mailowo: corkaboga.kontakt@gmail.com oraz przez wiadomość na messengerJeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie współpracy ze mną – NAPISZ, jestem do Twojej dyspozycji.

INWESTYCJA:

2200 zł (2 raty 1100 zł)

lub 2700 zł (w tym sesja biznesowa gratis)

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

 

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)