Warsztat online

UZDRAWIAMY OKRES PŁODOWY I NIEMOWLĘCY

WPŁYW ŁONA I PORODU NA TWOJĄ DOROSŁOŚĆ I ŻYCIE

Zapraszam Cię na warsztat, gdzie krok po kroku przeprowadzę Ciebie w procesie uzdrawiania i powrotu do łona Twojej mamy i głębokiego kontaktu z nią, czyli miejsca, w którym pierwszy raz wcieliłas/-eś się w ciało i dotknąłeś/-aś życia. Okres płodowy i niemowlęcy wpływa bardzo mocno na więzi, relacje z pieniędzmi, poczucie bezpieczeństwa i zdrowie, jest to kluczowy moment uzdrowienia, ponieważ to tam doświadczamy i dziedziczymy najwięcej traum. Twoje przyjście i przyjęcie Ciebie na świat jest ważnym elementem późniejszego życia tak samo jak wpływ Twojego zapłodnienia ogromnie oddziałuje na to jak się czujesz w swojej dorosłości.

To w łonie matki i przy zapłodnieniu ojca zaczyna się ich wpływ na Twoje życie... To to pierwsze ich zetknięcie wpływa i kształtuje w dorosłości Ciebie...

Czy byłam/-em dzieckiem planowanym i chcianym?

Jak przebiegała ciąża mojej mamy i jaka była rola w tym mojego ojca?

Jak wyglądało karmienie i czy noszę podświadomie lęki o życie moich przodków?

Czym są traumy epigenetyczne i jak to przekłada się na moje zdrowie i relacje?

Poczucie bezpieczeństwa w łonie mamy a moje zasoby energetyczne i pieniężne?

Okres płodowy i niemowlęcy wpływa na całokształt Twojego życia, ponieważ to tam zapisuje się w nas najwięcej traum rodowych, dziedziczonych oraz kształtują się nasze struktury mózgu, układ nerwowy i powstaje nasze ciało. Na warsztacie oczyszczać będziemy i powracać do tych miejsc, które nie były przyjęte w łonie Twojej mamy i Twoich przodków. Przyjrzymy się poczuciu bezpieczeństwa w Twoim ciele i energetycznie relacji z Twoim tatą. Odkodujemy wszelakie zapisy komórkowe w Twoim łonie jako kobiety i Twojej struktury serca jako mężczyzny. Uzdrowimy rany ojcowskie i matczyne w połączeniu w momentem Twojego przyjścia na świat – zostaniesz przyjęty/-a takim jakim jesteś naprawdę powracając do Źródła miłości w Twojej Duszy i ciele, które jest ważnym elementem podczas Twojego przyjścia na świat do życia.

Jak będzie wyglądał warsztat i co będziemy na nim robić?

Ogólnie okres płodowy, niemowlęcy i porodowy wpływa na całokształt tego kim dziś jesteś i ten moment najmocniej kształtuje nasze tu i teraz. To tam będziemy powracać skupiając się na uzdrowieniu i nauczę Ciebie jak samodzielnie możesz zajmować się sobą w tamtym okresie doświadczeń traum i niemożności odcięcia się od zapisów w historii przodków.

Uzdrawiamy okres płodowy i niemowlęcy

Co zyskasz po uzdrowieniu tego okresu i otwarciu się na Twój ponowny poród?

To właśnie tam, przy Twoim poczęciu zadziewa się energetycznie najwięcej. To właśnie tam, w brzuchu u mamy powstają pierwsze relacje i Twoja osobowość. To właśnie tam powrócimy po miłość, otwartość na życie, obfitość i szczęście.

Metody

Jak będziemy pracować?

Warsztat odbywać się będzie na prywatnej grupie Facebook, forma warsztatu to: teoria, medytacje powrotu do dzieciństwa i porodu, ćwiczenia pisemne i procesy wibracyjnego uzdrawiania. Czas trwania: 4 tygodnie.

Szczegóły

warsztat do zakupienia jako gotowy produkt.

INWESTYCJA:

1200 zł (2 raty 600 zł)

Zgłoszenia przyjmuję mailowo: corkaboga.kontakt@gmail.com oraz przez wiadomość na messenger.

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

Blik: 516982344

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)