Medytacja i ćwiczenie somatyczne


UKŁAD NERWOWY I JEGO PODSTAWY - DOŚWIADCZANIE W PRAKTYCE

Układ nerwowy służy do regulacji i zarządzania wszelakimi procesami wewnątrz naszego ciała i innych układów anatomicznych, oraz bez udziału naszej woli zarządza naszą fizjologia w ciele.

Mamy układ nerwowy ośrodkowy i obwodowy, współczulny i przywspółczulny, somatyczny i autonomiczny, społeczny i tzw. system zaangażowania społecznego. W kontekście pracy z traumą i wyregulowania układu nerwowego po doświadczeniu traumy skupiamy się na części współczulnej i przywspółczulnej oraz bierzemy pod uwagę nerw błędny grzbietowy i brzuszny. Układ nerwowym w traumie to układ rozregulowany i zamknięty na to co na zewnątrz, na świat, życie, relacje i drugiego człowieka.

Trauma w układzie nerwowym powoduje, że boję się tego co na zewnątrz, cały czas czuwam, jestem w ciągłym i permanentny stresie, strachu i odcięciu od swojego ciała, zamrażam się i dysocjuje z przerażenia, jednocznie utykam w momencie kiedy zadziała się traumą.

DLA KOGO JEST TO SPOTKANIE, CO BĘDZIEMY TAM ROBIĆ I CZEGO SIĘ NAUCZYSZ W PRAKTYCE?

Spotkanie jest dla osób, które cierpią z powodu traumy lub rozregulowanego układu nerwowego i chcą nauczyć się tego jak go regulować oraz dostać praktyczne ćwiczenie i medytację, które pomoże im w sytuacji stresu, napięcia i nauczy jak radzić sobie z PTSD oraz objawami psychosomatycznymi.

Szczegóły

 

– medytacja do zakupienia jako gotowy produkt

– miejsce: prywatna, zamknięta grupa na Facebooku


– czas trwania: 60 – 75 min

INWESTYCJA:

300 zł

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)