Trauma i Dusza

kurs online

Trauma wydarza się w nas kiedy dzieje się za szybko, boimy się że to wydarzenie nas zmiażdży i tak na poziomie ciała i układu nerwowego się właśnie dzieje. Trauma jest o przytłoczeniu i niemożności pomieszczenia tego co się dzieje i co spotyka nas tak bardzo niespodzianie. Trauma odcina zasoby energetyczne, sieje spustoszenie w układzie nerwowym, powoduje konflikt na poziomie ciała, umysłu i Duszy.
 
Dusza wspiera Twój proces uzdrawiania kiedy idziesz po siebie w kierunku traumy powoli, tak delikatnie jak to tylko możliwe dotykając w sobie, w historii i przeszłości tych miejsc, które wydają się traumą, której nie możesz dotknąć i przejść bez duchowego wsparcia Twoich Duchowych Opiekunów i Nauczycieli. Dusza jest bramą do uzdrowienia traumy dzieciństwa, zapisu na poziomie rodu i Twojego planu Duszy.

O CZYM BĘDZIE TEN KURS I CZEGO SIE TAM NAUCZYSZ I DOWIESZ W TEORII I PRAKTYCE?

Jak uzdrawiać siebie w zgodzie z planem Twojej Duszy i jak nie walczyć i uciekać przed tym i z tym co przychodzi do naszego życia, na te pytania znajdziemy odpowiedzi podczas kursu "Trauma i Dusza".

SZCZEGÓŁOWY PLAN SPOTKAŃ W KURSIE:

1️⃣ Trauma - czym jest od strony układu nerwowego, Duszy, umysłu i ciała. Narzędzia skuteczne w pracy z traumą - wewnętrzne dziecko, Somatic Experincing, czytanie Duszy, odczyty z Kroniki Akaszy w praktyce.

2️⃣ Dusza - czym jest plan Twojej Duszy, kontakt z Duchowym Opiekunami, rola Mistrzów Wniebowstapionych w praktyce pracy z traumą. Czytanie Duszy i odczyty z Kroniki Akaszy - podobieństwa i różnice, praktyczne zastosowanie tych metod.

3️⃣ Traumy dzieciństwa - wewnętrzne dziecko, rana ojcowska i matczyna. Rozwój emocjonalny, duchowy, psychiczny i seksualny w Twoim dzieciństwie a traumy i to jak Dusza i trauma kształtuje Ciebie. Praca z emocjami wewnętrznego dziecka - metoda wewnętrznych obrazów, oddech i wizualizacja, przeciwieństwa, symbolika snów.

4️⃣ Dusza i plan Duszy - dlaczego spotykają i dotykają mnie trudności, nieszczęścia, choroby, wypadki, straty, bieda, toksyczne i trudne relacje, brak akceptacji na siebie i swoje ciało i wiele innych - jak pobierać informacje z Pola Duszy, Duchowych Przewodników i Kronik Akaszy. Odczyty z Korniki Akaszy w praktyce - modlitwa, BHP energetyczne, uziemienie, zadawanie pytań, wibracja duchowych i energetycznych odpowiedzi, uzdrowienie w Kronikach Akaszy w zgodzie z planem Duszy.

5️⃣ Ciało, umysł i Dusza w pracy z traumą - uwalnianie emocji z ciała, uzdrawianie rodu i okresu prenatalnego, praca z przekonaniami, język ciała i odczucia w pracy z układem nerwowym, regulacja układu nerwowego, oczyszczanie energetyczne w polu Duszy i Kronik Akaszy. Praktyki, medytacje i ćwiczenia somatyczne w pracy z Duszą i traumą - konkretne przykłady.

6️⃣ Rola innych osób w Twoim procesie zdrowienia - czy moi bliscy wspierają mój proces wychodzenia z traumy i uzdrawiania Duszy, jak wspierać siebie w tu i teraz kiedy jest trudno, nie ma zasobów i nie mam wsparcia. Rola Duszy moich bliskich i przodków - lekcje Dusz w pracy z traumą i uzdrowieniem na poziomie duchowym, fizycznym, psychicznym, seksualnym, emocjonalnym i energetycznym. Wzrost i rozwój Duszy w procesie pracy z traumą.

CZEGO SIE DOWIESZ I NAUCZYSZ?

Kurs Trauma i Dusza"

 

jest zasobem specjalistycznej, naukowej, duchowej i medycznej wiedzy zebranej w praktyczne, przystępne i skuteczne narzędzia do zastosowania w momencie, kiedy wydarza się trauma, tuż po traumie oraz w czasie kiedy w swojej dorosłości decydujesz się pracować i uzdrowić swoją przeszłą traumę w zgodzie z Twoim wewnętrznym dzieckiem i Dusza. 

 

Jest to przestrzeń kursowa dająca Ci oprócz treści, teorii i praktyki w postaci ćwiczeń i medytacji prowadzonych moje osobiste, duchowe i ludzkie wsparcie, gdzie w bezpiecznej przestrzeni będziesz mógł/-a uzdrowić swoją Duszę z traum i traumy.

Szczegóły

start: 15.07 godz. 10.00
czas trwania: 2 tygodnie - 6 spotkań
miejsce: prywatna grupa Facebook
(dostęp do nagrań dostajesz dożywotnio)

INWESTYCJA:

 400 zł do 01.07,

potem 600 zł

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

Blik: 516982344

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)