Warsztat online

ŚWIATŁO TWOJEGO DZIECKA

dla mam i kobiet nie mających dzieci

Twoje dziecko to podświadoma projekcja Ciebie wewnętrznej i tego, jaką masz relację z dzieckiem wewnętrznym w sobie. Jeśli czujesz się źle i masz nieuwolnione i niewyrażone emocje względem Boga i siebie samej, to nie będziesz mogła z przestrzeni pełni dać sobie i swoim dzieciom.

Czy to o Tobie...?

Obserwuję, jak kobiety giną w macierzyństwo i dzieje się to tak, że albo uciekają podświadomie przed swoim bólem i ranami z przeszłości i dzieciństwa albo blokują dar Boskiej kreacji, jakim jest macierzyństwo i wydanie na świat potomstwa. Wiele kobiet, które prowadzę mają zablokowaną energię twórcza, płodną i boską w sobie, pragną i jednocześnie nie umieją być inne. Ich intencją jest obdarować dziecko miłością, a zapominają o sobie.

Dajemy z braku, bo w braku dorastałyśmy i nie wiemy, jak to jest mieć serce Boskie matczyne i pełne oraz nie mamy kontaktu z zasobami i Duszą dziecka w sobie. Tylko mając kontakt z tym co boskie możesz zasilić od wnętrza siebie i dopiero z tego poziomu dać swoim dzieciom jeśli je masz lub zrozumieć, dlaczego blokujesz swoje łono na przyjęcie nowego życia. Te blokady przed byciem matką lub przedwczesna na nie gotowość czyli tzw. szybkie ciąże pokazują jak dorosłą kobietą i jak małą i niedojrzałą dziewczynką w sobie jesteś.

Sama jestem matką dwójki dzieci, które mają 7,5 oraz 4,5 lat i jako dziecko słyszałam że „małe dzieci to mały problem, a macierzyństwo zaczyna się po 40”, kiedy tak prawdziwie albo naprawiają się między dziećmi a matką relacje lub całkowicie się psują i urywają. Jest też druga stroną tego medalu „duże dzieci duży problem” i tutaj z perspektywy czasu widzę, że im jesteśmy starsi tym życie daje nam mocniejsze i silniejsze wyzwania macierzyństwa i lekcje miłości do siebie małej tej Boskiej i wewnętrznej.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

UWAGA: "Czy mogę wziąć udział w warsztacie jeśli nie mam dzieci lub nie planuje być matką?" - tak, ponieważ warsztat bazował będzie na pracy z wewnętrznym dzieckiem i metodzie bycia tu i teraz

Światło Twojego Dziecka

TO NIEZWYKLE GŁĘBOKI I TRANSFORMUJĄCY WARSZTAT DLA KOBIET, KTÓRE:

Ten warsztat nie jest:

Metody

Jak będziemy pracować?

WAŻNE: po moim osobistym procesie widzę, że tylko praca u podstawy traumy i z wewnętrznym dzieckiem może odmienić Twoją relację ze sobą, a poprzez to otworzyć Cię na doświadczanie PEŁNI KOBIECOŚCI i MACIERZYŃSTWA jeśli jest ono zgodne z Twoją Duszą i w relacji z Tobą uzdrowioną, dlatego warsztat będzie głęboko transformujący oraz każda z uczestniczek dostanie ode mnie osobiste wsparcie i prowadzenie na grupie warsztatowej

Szczegóły:

do zakupienia jako gotowy produkt. Po opłacie napisz do mnie w celu dodania Cię do grupy na Facebooku.

INWESTYCJA:

1200 zł (2 raty 600 zł)

 

 

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)