soul coaching

Wsparcie terapeutyczno - energetyczno - mentalne dla terapeutów, coachów, przewodników duchowych i osób, które prowadzą lub wspierają innych lub chcą zacząć kreować swoją markę osobistą i biznes z Duszą, zarabiając na darach, talentach, wiedzi i mądrości swojej Duszy i doświadczenia.

Coaching z Duszy polega na uzdrowieniu w sobie blokad, które wpływają na Twój sposób wykonywania pracy w Twoim biznesie z Duszą oraz transformacji i zmianie tego co wpływa na to w jakiś sposób pracujesz jako terapeuta, coach, przewodnik duchowy mając na celu dobro najwyższe Twojej Duszy, jej zasobów i energii. Soul coaching pomaga również wyjść do świata ze swoim powołaniem prowadzeniem, wiedzą i życiowym doświadczeniem w celu dzielenia się tym, po co tutaj jako Dusza jesteś, innymi słowy jest również dla osób, które nie są terapeutami, coachami lub duchowymi przewodnikami, a mają zasób wiedzy, znają techniki i metody pracy z innymi i pragną stworzyć swój biznes z serca, zarabiając na pasji i kontakcie z prowadzeniem Duszy.

Dla kogo jest ta oferta?

Każdy terapeuta, coach czy przewodnik Duszy potrzebuje wsparcia w ludzkim poziomie traumy i doświadczania siebie w sobie. Soul coaching oferuje Tobie takie wsparcie, opiekę i moje towarzyszenie, w Twoim procesie wychodzenia do ludzi i pracy z ludźmi w zgodzie w energetyką, misją i prowadzeniem Twojej Duszy.

Ważne informacje o sesji coachingu z Duszy:

CO SIE W TOBIE ZMIENI POD MOIM WSPARCIEM I PROWADZENIEM?

Szczegóły inwestycji i dane do płatności:

Sesja coachingowa:

400 zł – 60 min

Kolejna sesja coachingowa:

450 zł – 60 min

Coaching indywidualny:

4 tygodnie – 1520 zł (możliwa płatność w 2 ratach)

8 tygodni – 2880 zł (możliwa płatność w 2 ratach)

12 tygodni – 4080 zł (możliwa płatność w 2 lub 3 ratach)

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)