Sesje zawodowego rozpoznania

praca z Duszy w zgodzie z Twoim powołaniem

Jeśli chciałbyś/-łabyś prowadzić innych w ich procesach terapeutycznych i duchowego uzdrawiania, a nie wiesz od czego zacząć?

Może masz metody, techniki i narzędzia, ale boisz się pokazać światu, jednocześnie czując, że Twoja Dusza woła "idź i rób to po co się urodziłeś/-aś!"

Jeśli pracujesz w miejscu, które nie jest Twoje, wypalasz się albo Twoja praca i zawód Cię stresuje, to oznacza, że Twój plan Duszy wzywa Cię do zawodowej zmiany.

Może zarabiasz wysokie pieniądze a nie czujesz zawodowego wewnętrznego spełnienia, ponieważ nie pracujesz na rzecz innych z miłości i pasji?

Pracowałam na wielu różnych stanowiskach, poprzez pracę w grupie, stanowiskach kierowniczych, edukacyjnych, terapeutycznych, sprzedażowych, marketingowych, coachingowych i medycznych jak i prowadzenie własnej firmy, biznesu i działalności, byłam asystą szefa, zastępca kierownika i swoją własną klientką.

Nauczyłam się, że to co zawodowo wypala to praca nie w zgodzie z własną energetyka i planem Duszy. Wtedy dajesz więcej innym niż bierzesz, albo z braku siebie innym ich energię i pasję Duszy zabierasz, nie ma wyrównania i tworzy się brak, satysfakcji, pieniędzy, spełnienia - Dusza chce pasji, pracy w zgodzie z jej energetyka i miłością, ponieważ zawodowo wyniesiesz się wtedy ponad to co ludzkie i napełnisz się energią pracy z powołaniem.

Dla kogo jest ta oferta pracy 1-1:

- dla osób, które chcą odkryć po co tutaj są i jaki plan zawodowy ma ich Dusza i potencjał
- dla osób, które chcą zarabiać w zgodzie ze sobą i wibracją, energetyką Duszy
- dla terapeutów, przewodników i uzdrowicieli duchowych, nauczycieli, medyków i innych zwykłych ludzi, którzy czują, że mają jakiś przekaz i są po coś więcej dla świata

Wiele osób, nie wie co jest ich misją Duszy i praca z pasji i powołania - co mają robić, aby czuć spełnienie i zawodową satysfakcję?

Na sesji ZAWODOWEGO ROZPOZNANIA pomogę Ci to nazwać i odkryć - ustalimy w polu Twojej Duszy jaki masz zawodowy potencjał i co w zgodzie z Twoim planem Duszy jesteś tu robić.

Zgłoszenie

napisz do mnie

INWESTYCJA:

Sesja zawodowego rozpoznania 90 min - 400 zł

Pakiet 4 sesji - 1400 zł (1 sesja - 350 zł)
Pakiet 8 sesji - 2640 zł (1 sesja - 330 zł)
Pakiet 12 sesji - 3720 zł (1 sesja - 310 zł)

* przy zakupie pakietu możliwa płatność w 2 lub 3 ratach, sesje odbywają się regularnie raz co 7, 10 lub 14 dni

FORMA PŁATNOŚCI:
Pay Pal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 
Przelew bankowy:  Aneta Kowalczyk – 44 1160 2202 0000 0003 2169 5177

Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i polityka prywatności.