Warsztat online

SErce wewnętrznego dziecka

Praktyczny warsztat o mocy serca w czuciu emocji Wewnętrznego Dziecka.

Jak nauczyć się uzdrawiać?
Jak radzić sobie z emocjami?
Jak uleczać i łagodzić doznane krzywdy?
Jak rozmawiać ze sobą w intencji pokoju?
Jak rozwiązywać wewnętrzne konflikty w nas samych?

Na te i wiele pytań odpowiem na warsztacie, gdzie POCZUJESZ MOC SWOJEGO SERCA W CZUCIU I UWALNIANIU EMOCJI, emocji wszelkich i ogólnie dostępnych. Tak, emocje są wszędzie i one zawsze z Tobą będą. Tutaj mowa o tych “złych”, tych których czuć nie chcesz, a są, a przychodzą jak posłaniec z wiadomością. Ta “trudna” czy w Twoim mniemaniu “zła” emocja to klucz do Twojego serca. A Twe serce to POTĘŻNE NARZĘDZIE do PRACY Z EMOCJAMI.

Zawiłe? Nie rozumiesz? To chodź pokażę Ci, jakie to PROSTE!

Jak moja autorska metoda, którą odkryłam będąc podczas BURZY TRUDNYCH EMOCJI zmieniła w moim życiu wszystko! To był BŁYSK, gdzie poczułam MOC swego SERCA. Serca gdzie mieszka w Tobie BOSKOŚĆ i pokłady NIESKOŃCZONEJ MIŁOŚCI na wszystko.

Serce to Twoja bomba do zmiany Twojej świadomości, do przejścia z bagna przeszłości, trudnych doświadczeń czy bolesnych emocji do WYMIARU ŚWIATŁA I MIŁOŚCI.

Teoria i praktyka

CHCESZ NAUCZYC SIE PRZEPUSZCZAĆ
EMOCJE POPRZEZ SWOJE SERCE?

Tak – można nie tylko czuć emocje sercem, ale również uzdrawiać rany psychiczne i emocjonalne w WYMIARZE SERCA. Zapraszam na PRAKTYCZNY WARSZTAT, w czasie którego:

Warsztat ten ZMIENI CAŁE TWOJE ŻYCIE oraz zaprocentuje przez wiele, wiele lat, a nawet zbawiennie wpłynie na przyszłe pokolenia.

Szczegóły

Warsztat do zakupienia jako gotowy produkt – zawiera nagrania wideo (praktyczne medytacje plus teoria).
Wszystkie filmy są zapisane na tajnej grupie warsztatowej na Facebooku, po zakupie dostajesz dostęp do grupy warsztatowej.

Chodź pokażę Tobie, jaką MOC SERCA masz w Sobie!

Z tymi umiejętnościami będziesz sobie w stanie SAMODZIELNIE poradzić z krytyką, złością, gniewem, smutkiem, przygnębieniem. Tego powinni uczyć w szkołach. To są najważniejsze kompetencje ludzi odpornych psychicznie. Z przyjemnością nauczę Cię tego co uratowało moje życie z depresji, emocjonalnej rozsypki i złości za krzywdy, których doświadczyłam.

INWESTYCJA:

2200 zł (2 raty 1000 zł)

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256