Program online

Seksualność i święta energetyka

Święta energia seksualna to kreacja i pieniądze jakie w sobie nosisz i masz, kiedy boisz się traum nosisz podświadomie blokady w sferze seksualnej i nie możność pójścia z darem i kreacją życia do świata.

Seksualna energetyka to wibracja Twojej Duszy, którą jako człowiek masz przejawiać na Ziemi, kiedy to robisz pieniądze są wypadkową Twojego potencjału i uzdrawiania, tak jak seksualność ciała.

Praca duchowa jest najważniejsza

To tak jakby w Twoim polu energetycznym była odpowiednia duchowa wibracja, pieniądze płyną tam, gdzie ktoś wraca do traum i wewnętrznego dziecka.
 
Przez lata wracałam do zranień dzieciństwa po to, by nauczyć się i poznać od strony duchowej czym jest trauma, wewnętrzne dziecko ma ogromny duchowy potencjał tak jak obszar seksualny ciała.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Dostaniesz konkretne metody i narzędzia do pracy własnej nad sobą oraz całą moją wiedzę z procesu uzdrawiania seksualności, dzieciństwa i procesu prowadzenia innych ludzi czy biznesu z Duszy.

Seksualność i Święta Energetyka

PO CO I DLA KOGO TEN PROGRAM?

Program ten jest podróżą w głąb siebie i zaproszeniem do mojego mistycznego świata osób, które pragną odzyskać swój dar, duchowy potencjał i uzdrawiać swoje traumy, zranienia oraz wykorzystać w całości swój duchowy potencjał stając w służbie duchowego powołania. Zapraszam osoby, które chcą pod moim prowadzeniem uzdrowić traumy i zranienia dzieciństwa oraz odzyskać kontakt z Duszą, przy moim boku nauczysz się zarządzać swoją wibracją i energia oraz staniesz w swojej mocy, po to by wykreować życie marzeń w obfitości pieniądza i rozpuszczaniu w świetle wewnętrznych zranień i blokad. Przeprowadzę Cię przez proces transformacji, w której na najgłębszym duchowym poziomie spotkasz się z energią seksualną i życiodajną energią Źródła oraz nauczysz się rozpoznawać sygnały z ciała płynące. Program będzie prowadzeniem na zamkniętej grupie Facebook i podróżą po siebie w procesie wznoszenia się w świadomości boskiej energii seksualnej jaką jesteś, jak również uzdrawianiu blokad w tym obszarze.

Szczegóły

Program jest dostępny jako gotowy produkt i odbywa się na zamkniętej prywatnej grupie Facebook,
gdzie ważne będzie dla mnie Twoje poczucie bezpieczeństwa i zaangażowanie w proces.
Oznacza to, że ja pokaże Ci drogę, a Ty zaczniesz w lekkości kroczyć ku sobie.

Zgłoszenia przyjmuję mailowo: corkaboga.kontakt@gmail.com oraz przez wiadomość na messenger.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie współpracy ze mną – NAPISZ, jestem do Twojej dyspozycji.

INWESTYCJA:

1600 zł (2 raty 800 zł)

 

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)