Różowe Potencjały

Program mentoringowy dla kobiet

Jako dziecko miałaś wiele pomysłów na siebie jednak mogło tak być, że żadne z nich nie były Twoje - tak się dzieje kiedy jako małe dziewczynki tracimy kontakt z Duszą i wewnętrznym prowadzeniem, zaczynamy działać z umysłu i podejmować działania i decyzje podyktowane tym co płynie z zewnątrz i nie jest nasze.

Zaufaj Boskiej Energii

Wiele razy w moim życiu nie słuchałam siebie i potencjału duchowego, z jakim od dziecka miałam niezwykły i mistyczny kontakt. Kiedy zaczęłam się budzić moje życie zaczęło się zmieniać, a ja coraz głębiej odkrywałam głębię mojego duchowego potencjału i tego, kim jestem w ludzkim ciele.

Na bazie moich wieloletnich doświadczeń wykreowałam program „Różowe potencjały” dla kobiet, które pragną połączyć się i zaufać energii boskiej i kobiecej w sobie oraz nauczyć się na co dzień łączyć z tym, co subtelne i kobiece w Tobie.

Dla kogo jest ten program?

Przekażę Ci całą wiedzę dotyczącą podstawy i zasady działania manifestacji i energetyki pieniądza oraz tego, co jest kluczowe do osiągnięcia wewnętrznego sukcesu i spełnienia w energii żeńskiej.

Retraumatyzacje

Jak się objawiają?

Jest wiele przykładów, które obserwuje lub których doświadczyłam na sobie - kiedy nie możesz połączyć się z tym, co duchowe i seksualne w sobie oraz nosisz poczucie winy za to, co czujesz i jak traktujesz siebie wewnętrznie.

Inny przykład to to kiedy pragniesz tworzyć i kreować z serca i Duszy i jednocześnie masz poczucie, że nie umiesz i nie możesz - to jest takie uczucie jakby ktoś stał na straży i zabraniał Ci wyrażać siebie.

W pracy z traumą i wewnętrznym dzieckiem kluczowe jest to, by nie doszło do retraumatyzacji w procesie, ponieważ to bardzo mocno blokuje kreatywność i to co duchowe w kobiecie.

Wiedza i Praktyka

Czego się nauczysz?

Intencja i Cel

tematy, których będziemy dotykać

Czym jest Kobiecość?

Są te te jakości w Tobie jak subtelność, Dusza, łagodność i celebracja miłości do siebie oraz bycie w tym i przy tym co jest dla Ciebie bezpieczne i dobre.

W rozwoju duchowym obserwuję bardzo często przekraczanie granic i siebie – są to tzw. retraumatyzacje duchowe i jest to wtedy, kiedy energia jednej kobiety pod wpływem rany matczynej blokuje potencjał, kreatywność i Duszę tej kobiety, która gdzieś obok poznaje i doświadcza bólu i cierpienia w sobie.

Podświadomie jesteśmy nauczone walczyć o uwagę, o to by nas ktoś zobaczył i szukamy miłości w partnerze lub matki w drugiej kobiecie wobec siebie samej i tej dziewczynki, która w naszym wnętrzu płacze, ponieważ ktoś kiedyś w przeszłości skradł jej Duszę.

Szczegóły:

Program do zakupienia jako gotowy produkt. Po opłacie napisz do mnie w celu dodania Cię do grupy na Facebooku.

INWESTYCJA:

1200 zł

(możliwa płatność w 2 równych ratach)

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)