Medytacja online

PRZEKONANIA - CZYM SĄ I JAK Z NIMI PRACOWAĆ?Przekonania są energią głęboko osadzoną i zakorzenioną w naszej głowie, która powstaje w naszej podświadomości i umyśle kiedy doświadczamy czegoś trudnego i traumatycznego albo wtedy, kiedy zbyt często słyszymy jak źli i nieodpowiedni w dzieciństwie jesteśmy.

JAK PRACOWAĆ Z PRZEKONANIAMI?

Przekonania mogą być...

…dobre i zle, wspierające i obciążające, pozytywne i negatywne i warto nauczyć się rozpoznawać jakie przekonania nosisz i w jaki sposób nieświadomie wpływają one na Twoją dorosłość i życie. Negatywne przekonania warto rozpoznać, zobaczyć gdzie i kiedy w przeszłości powstały oraz uwolnić i zastąpić czymś pozytywnym, jednak nie wystarczy zrobić tego z głowy, ponieważ przekonania w umyśle mają źródło i pochodzenie oraz połączenie z naszym układem nerwowym i ciałem. Przekonania pochodzące i płynące z ciała potrzebujmy puścić i uwolnić na poziomie energetyki Duszy i emocji wewnętrznego dziecka. 

CO SIĘ DZIEJE KIEDY PUSZCZASZ DANE NIE WSPIERAJĄCE CIĘ PRZEKONANIE?

 

Szczegóły techniczne i ważne informacje:

Medytacja do kupienia jako gotowy produkt, dostęp otrzymujesz poprzez dołączenie do prywatnej grupie na Facebooku. Po zakupie skontaktuj się ze mną przez Messenger lub email.

INWESTYCJA:

120 zł 

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

Blik:

516982344