Praca z seksualnością i traumą seksualną

Zapraszam Cię kobieto na warsztaty mocy o spotkaniu się z tym co trudne zostawiłaś w sobie i z tym co jako małej dziewczynce lub dorosłej kobiecie zostało Tobie zrobione. Co 2 i/lub co 3 kobieta, z którą pracowałam i pracuje doświadczyła traumy lub przekroczenia w obszarze seksualnym i prowadząc takie kobiety obserwuję jak ważne jest uzdrowienie traum, przekroczeń i zranień w obszarze seksualności i łona.

Jak objawiają się traumy seksualne i co jako terapeutka łona obserwuję?

– trauma wpływa na: brak kontaktu ze sobą i swoim ciałem oraz brak granic w tym obszarze

– trauma powoduje: odcięcia od ciała, czucia i emocjonalności a także kreacji i kreatywności

– traumą jest: lęk przed bliskością i intymnym pełnym miłości i seksualnej energii zbliżeniem

– trauma powoduje: utratę więzi i kontakt ze sobą, wpływa też na zanik zainteresowań i pogorszenie relacji z innymi

– trauma od wewnątrz: wyniszcza Twoje ciało i sprawia, że boisz się że już zawsze będzie brak poczucia bezpieczeństwa i lęk w Twojej Duszy i ciele

Nikt tak jak ja nie rozumie i nie doświadczył na tak głębokich poziomach czym jest a czym nie jest trauma seksualna i zranienia w tym obszarze. Nikt tak jak Ty nie wie co czuje, czuła i doświadczała w przeszłości, dorosłości lub dzieciństwie ta mała dziewczynka w Tobie, kiedy dochodziło do seksualnych przekroczeń i kiedy ktoś robił jej krzywdę i Tobie w Tobie.

Jestem tą jedną z wielu, jeśli nie setek tysięcy kobiet, które uzdrowily traumę seksualną w sobie, które doświadczyły jej nie raz a wiele i które prowadzą i przeprowadziły przez proces uzdrowienia wiele mężczyzn i kobiet. Jesteś tą kobietą, która kiedy czyta to co pisze i co przepływa przez moje kobiece ciało i Duszę na poziomie ciała i odczuć emocjonalnych wie czy jest gotowa ten aspekt seksualny traumy w siebie uzdrowić, otworzyć i w niego wejść, po to by uzdrowić traumę i seksualność w sobie..

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TEN WARSZTAT ?

Ja jako terapeuta i pacjentka pracowałam w temacie traumy seksualnej jako kobieta, która ją doświadczyła i jako kobieta, która obserwowała i prowadziła procesy wychodzenia i pracy z tą trauma u mężczyzn i kobiet.

Moje doświadczenie jest praktyczne i teoretyczne, posiadam wiedzę z przestrzeni seksualność fizycznej, energetycznej i duchowej i w taką podróż ku siebie i uzdrowieniu traumy seksualnej, przekroczeń i seksualności Ciebie zabiorę.

Warsztat ten jest i będzie zbiorem i zasobem specjalistycznej wiedzy dotyczącej tematu traumy seksualnej i pracy z nią, jak również prowadzeniu ludzi w procesach pracy z tą traumą i odzyskaniu kontaktu z cielesnością i własną seksualnością.


Jak prowadzić osobę w pracy z trauma seksualną i kiedy masz lub możesz mieć pewność, że ona jest, skąd mieć pewność, że przekroczenie lub trauma seksualna naprawdę miała miejsce?

Twoje ciało i Dusza wie - jeśli na poziomie ciała, układu nerwowego, wewnętrznego dziecka, Duszy, umysłu i podświadomość jest zgodność co do tego, że trauma miała miejsce - to ona naprawdę Tobie się przydarzyła. W pracy z traumą seksualną albo z fizycznym i cielesnym przekroczeniem dochodzi do tzw. odwrócenia, czyli dziecko czuje się winne za to co się wydarzyło i jednocześnie nie rozumie tego jeśli temat seksualności był w domu tematem tabu - dlatego w pracy z traumą seksualną i pracując z nią terapeuta ma za zadanie uznać w pacjencie to co jemu się przydarzyło (rany osoby straumowanej są tak wielkie, że nie potrafi ona uznać w sobie tego sama, dlatego doświadczenie pracy terapeutycznej w pracy z traumą seksualną jest kluczowe i najważniejsze)

DLA KOGO JEST TEN WARSZTAT:

Na warsztacie pracować będziemy praktycznie, w ciele i z układem nerwowym, głównie metodą Somatic Experiencing oraz pracy z wewnętrznym dzieckiem.


Czym jest i jakie objawy daje trauma seksualna?

TRAUMA SEKSUALNA TO:
– trudny i traumatyczny poród
– bycie wykorzystywaną seksualnie 
– gwałt, kazirodztwo, molestowanie
– wymuszona nagość 
– procedury i inwazyjne zabiegi medyczne (przekroczenie granic ciała)
– i inne seksualne przekroczenia w obrębie ciała, Duszy, energetyki i łona

 

OBJAWY NIE UZDROWIONEJ TRAUMY:
– choroby psychosomatyczne
– życie poza swoim ciałem i w oddzielniu od Duszy
– brak kontaktu z Duszą, emocjami oraz rozregulowany układ nerwowy
– i wiele, wiele innych.


Co jeszcze potrzebujesz wiedzieć jako uczestniczka warsztatu i czego jako terapeutka oczekuję od Ciebie?

CZEGO SIĘ DODATKOWO NAUCZYSZ I NA CO JESZCZE WPŁYNIE TWOJE UZDROWIENIE SEKSUALNOŚĆ I PRACA W OBSZARZE TRAUMY, PRZEKROCZEŃ W OBSZARZE CIAŁA, FIZYCZNOŚCI I ŁONA?

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE I WAŻNE INFORMACJE:

- warsztat do zakupu jako gotowy nagrany produkt (łącznie 6 spotkań na grupie warsztatowej)
- miejsce: prywatna, zamknięta grupa Facebook
- forma: wiedza naukowa i teoretyczna w zakresie pracy samodzielnej i terapeutycznej z traumą seksualną, seksualnością oraz medytacje i procesy prowadzone uwalniania traumy i uzdrowienia seksualności, dodatkowo ćwiczenia somatyczne i regulujące układ nerwowy i rozluźniające ciało po traumie i zranieniach seksualnych

 INWESTYCJA:

1200 zł (2 raty 600 zł)

lub 1600 zł (w tym sesja indywidualna gratis)

FORMA PŁATNOŚCI:

Pay Pal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

Blik: 516982344

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)