Program mentoringowy dla mężczyzn i kobiet.

PIENIĄDZE I dusza

Jakby to było, gdybyś odblokowała się na przejaw i wyrażanie głosu Duszy, na dzielenie się ze światem wibracją przyjemności, a poprzez to przyjęła do swojego życia głęboka obfitość i przepływ. Jakby to było, gdybym wkodowała w Twoją podświadomość te wzorce i schematy myślenia, które podarowane Ci zostały wraz z przyjęciem Twojej Duszy na ten świat.

Po prostu puść, kreuj piękno Duszy i sobie zaufaj.

Pieniądze jako Dusza i energia żeńska w tobie

Pieniądze są wibracją miłości do siebie i tego jak mocno siebie kochasz, Twoje ludzkie korzenie i Dusza chce, abyś uzdrowiła to wszystko co Ciebie już nie wspiera w tworzeniu nowego w sobie miejsca. W miejscu tym mieszka Twoja Dusza i jej potencjał, który Ciebie wspiera i to co tworzysz będąc dzieckiem Źródła.

Dla, której Ciebie jest ten program? Dla tej, która w głębi Duszy czuję i wie, że pieniądz przychodzi wtedy kiedy sama dla Siebie miłością jest. Dla tej Ciebie, która czuję i głębiej wie co jako Dusza wprowadzić przyszła do świata i pragnie mocą dobra i miłości obdarzać innych i swoją Duszę.

3 miesięczny program mentoringowy, podczas którego:

- dowiesz się jak w sposób kreatywny i lekki przyciągać pieniądze poprzez współpracę z Duszą

- odkryjesz swoja twórcza osobowość i przejawisz ja w świecie, pokażesz się światu i wykreujesz duchowy biznes na rzecz miłości do Duszy, obfitości i swiata

- zainicjujesz i wprowadzisz w działanie przejaw wdzięczności, duchowej aktywności i przekazów Duszy

- wyjdziesz i pokażesz światu swoją Duszę i to co przejawia

Jest to połączony z twoją mocą 3 miesięczny program dla odkrycia twojego biznesu z Duszą, mocy duszy i ruszenia w zgodzie z jej Przewodnictwem energetyki pieniądza.

Proces przez jaki Cię przeprowadzę na programie (zarys ogólny):

miesiąc 1 (4 spotkania piątki godz. 10.00 - 11.30):

• odkodowywania Twojego potencjału i tego kim i po co tutaj jesteś • praca z blokadami w podświadomości • Twoja Dusza i jak pobierać mądrość Duszy z intuicji i wizji • czym jest praca w polu Duszy i odkodowanie Twojego potencjału • nauka metod i technik, które pomogą Ci w pracy nad sobą

miesiąc 2 (4 spotkania piątki godz. 10.00 - 11.30):

• praca w obszarze pieniądza i przekonań na swój temat • prowadzenie biznesu z Dusza i produktywność, struktura w biznesie - jak się pokazywać • przełamywanie oporu, autosabotażu, wewnętrznego krytyka i wyjście ze strefy komfortu • wycena swoich produktów i pisanie ofert z Duszy

miesiąc 3 (4 spotkania piątki godz. 10.00 - 11.30):

• Twoja marka w social media • profil idealnego klienta i kryzys w biznesie z Duszą • nauka metod, technik i narzędzi wsparcia: wewnętrzne dziecko, Kroniki Akaszy, czytanie Duszy i uzdrawianie traum • jak radzić sobie z krytyką, hejtem itp.

Program zaczyna się 15.09.2023 r. o godz. 10.00 - 11.30 i trwać będzie przez 3 mc. Spotkania odbywać się będą regularnie w każdy piątek o godz. 10.00-11.30 i będą nagrywane i dostępne do ponownego odtworzenia.

Zgłoszenie

napisz do mnie

INWESTYCJA:
3200 zł (możliwa jest płatność w 2 - 3 ratach)

FORMA PŁATNOŚCI:
Pay Pal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 
Przelew bankowy:  Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256
Blik: 516982344

Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i polityka prywatności.