OPŁAKAĆ LĘK

Jaki najczęstszy BŁĄD popełniamy w pracy z LĘKIEM i czy da się OPŁAKAĆ LĘK? 

Większość z nas kojarzy OPŁAKIWANIE ze smutkiem, a co jak tego smutku w nas nie ma, jak jest ukryty i schowany tak głęboko, że jak dotykasz go w sobie to musisz PRZEBIĆ się przez LĘK… Tak LĘK, opłacz swój LĘK, jeśli nie wiesz jak, to zapisz się na moją masterklase dla mężczyzn i kobiet.

Był czas, że moje emocje mnie zalewały, był czas że sparaliżowana lękiem nie mogłam, nie umiałam i nie potrafiłam działać, był czas że miałam fobię społeczną i ataki paniki, PTSD zabijał i kradł mi całe moje życie i energię... Nie umiałam płakać, bo tak zamrożona byłam, a kiedy już płakałam bałam się, że ktoś mnie zobaczy, ukaże, oceni i płakać i bać się zabroni... Prowadząc ludzi w terapii i będąc terapeutą, uzdrowicielem Duszy i prowadząc duchowy biznes terapeutyczny, widzę i wiem jak mocno i jak bardzo blokuje nas NASZ LĘK i to nad nim PŁAKAĆ BĘDZIEMY 😭

JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ TO SPOTKANIE NA MASTERKLASIE?CZEGO SIE DOWIESZ I O CZYM BĘDĄ SPOTKANIA?

Nie będzie to masterklasa tylko z głębokim uzdrawiającym spotkaniem w polu Duszy i OPŁAKANIEM LĘKU, dostaniesz również skuteczne techniki do pracy z lękiem i skuteczne narzędzia do zmiany perspektywy WGLĄDU W LĘK.

CO DOSTANIESZ?


JAKIE EFEKTY UZYSKASZ?


SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

start: 24.06 godz. 10.00

miejsce: prywatna grupa Facebook (dostęp i nagrania dostajesz dożywotnio)

INWESTYCJA:

300 zł 

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)