MENTORING

biznesowy i finansowy

Nie idzie Ci w biznesie?
Jesteś szefem, menadżerem i szukasz wsparcia, bo w firmie się wali?
Chcesz zmienić pracę, a nie wiesz gdzie i jak?
Boisz się założyć własną firmę albo na starcie chcesz się poddać?
Marzysz o pracy z Duszy, a nie wiesz jak się za to zabrać?

Nie wiesz czym jest ENERGIA BIZNESU, SUKCESU i PIENIĄDZA?
Chcesz poprawić swój mindset w pracy z ludźmi lub przy zarządzaniu nimi?
Boisz się iść po podwyżkę?
Boisz się zmienić pracę, a czujesz, że nie masz wyjścia?

A może jesteś coachem, liderem i to co robisz Cię jarało, ale się wypaliłeś i potrzebujesz zmiany, znalezienia nowego kierunku?
Pragniesz stworzyć swoją markę i biznes z Duszy?
Masz swój produkt, a sprzedaż nie płynie tak jak chcesz?

To wszystko co nie daje Ci satysfakcji w sferze FINANSÓW, PRACY I BIZNESU jest do ZMIANY !

Chcesz być ZWYCIĘZCA W SWOIM BRANDZIE ?

Dobrze trafiłeś!

Proponuję Ci PRACĘ SKUTECZNĄ, wielopoziomową i dającą natychmiastowe efekty.

Przedstawiam Ci MENTORING, który postawi Twój biznes, markę i zawodowe stanowisko na nogi. Nauczę Cię zarabiania i zarządzania ludźmi. Odnowimy miejsce pracy i przyciągniemy wysokie pieniądze. Będziesz KRÓLEM/KRÓLOWĄ BIZNESU, a Twoje wynagrodzenie wzrośnie.

Podczas naszej współpracy pokażę Tobie, jak wiele możesz zdobyć wiedząc jak działa ENERGIA BIZNESU, PRACY I PIENIĄDZA.

ZALEJE CIĘ ZAWODOWE SPEŁNIENIE
I OBFITOŚĆ FINANSOWA.

Nie stój w miejscu, rozwój osobisty to jedyna droga do sukcesu zawodowego, do budowy Twojej finansowej satysfakcji, którą jesteś TY i TWOJA ENERGIA.

Nauczę Cię jak swoją osoba wpływać na pozycję, finanse i stanowisko w pracy. Stworzę nowego człowieka, który wie czego chce, zna swoją wartość i obiera właściwy kierunek w pracy i biznesie.

Rozhulamy Twoją pracę, Ciebie, Twoją firmę i brand. Wyniesiemy biznes i finanse na wyżyny! Nauczysz się zarabiać i manifestować sukces z lekkością!

ZAPYTASZ CZY WARTO?

Spójrz na mnie! Idę jak burza!
Łącze rozwój osobisty i biznes, umiem to robić. Moi Klienci zakładają swoje działalności, budują solidne firmy. Zmieniają odważnie miejsca pracy na nowe i dostosowane do warunków finansowych jakie chcą. Ot tak, dostają podwyżki, bo zmienia się ich postrzeganie siebie i wiedzą, jak działa ENERGIA.

Zatem jeśli chcesz popracować w sferze:

pracy zawodowej

własnego biznesu

zarządzania firmą
i pracownikami

sukcesu i realizacji pasji

pracy pieniądza
i satysfakcji finansowej

zamiany miejsca obszaru,
którym się zajmujesz

pewności siebie i decyzyjności
w sprawach biznesowych, marketingu

pracy z Duszą i rozkręcenia własnej marki

pozyskiwania większej
liczby klientów

doskonalenia siebie
i pracowników

zwiększenia sprzedaży Twoich produktów i zysków w firmie

to zapraszam Cię na MENTORING BIZNESOWY I FINANSOWY‼️

JAK WYGLĄDA TAKI MENTORING?

Przez cały czas jego trwania pracujemy głęboko nad blokadami w Twoim umyśle i podświadomości, rozpuszczamy i uwalniamy to co nie służy, albo przeszkadza w pójściu dalej w sferze zawodowej i finansowej. Ustalamy Twój cel i robimy wszystko, aby go z lekkością osiągnąć. Mentoring ten nie ma nic wspólnego z ciężką pracą, a jest zaproszeniem lekkości i obfitości finansowej do Twojego życia i codziennego tu i teraz.

DLA KOGO JEST TEN MENTORING?

Dla osób, które prowadzą WŁASNE FIRMY, bądź DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZE. Dla tych, którzy chcą założyć czy otworzyć BIZNES Z DUSZY lub pójść za głosem powołania w zarabianiu PIENIĘDZA, O JAKIM MARZĄ.

Mój mentoring nauczy Cię przede wszystkim MANIFESTACJI SUKCESU czy OBFITOŚCI FINANSOWEJ w oparciu o zasoby Twojego wnętrza.

Metody jakimi Cię poprowadzę na SESJACH INDYWIDUALNEGO MENTORINGU są metodami kwantowych zmian, co oznacza, że efekt jaki oczekujesz zadziewa się już w kilka dni po jeden sesji ze mną. Podczas sesji ustalamy również konkretne cele na kolejny tydzień pracy i dostajesz ode mnie wskazówki jak przyspieszyć swój proces w realizacji Twego celu. Uczysz się codziennie WYSOKIEJ EFEKTYWNOŚCI i zmiany w sowim życiu na wielu poziomach, nie tylko biznesowym i finansowym. Prawdziwy sukces odnoszą Ci co idą za ciosem i pracują we wszystkich obszarach swego życia.

Prowadzenie, jakie dostajesz podczas mentoringu ze mną, nie oznacza, że zrobię coś za Ciebie czy pokażę palcem, co masz zrobić. Mentoring to moja opieka nad tym, byś zaczął/-ła samodzielnie zarabiania czy prowadzić DOCHODOWY BIZNES Z DUSZY. Oznacza to, że w praktyce w głównej mierze to od Ciebie zależy ile energii poświecisz dla samego/-ej siebie w tym POTĘŻNYM PROCESIE TRANSFORMACJI. Pamiętaj, im więcej w siebie zainwestujesz pieniądza, uważności i czasu tym więcej Wszechświat Ci zwróci.

PAKIETY MENTORINGU DO WYBORU:

JEDNA SESJA MENTORINGOWA

800 zł – 60 min

PAKIET 8 SESJI

5600 zł
(możliwa płatność w 2 ratach)

PAKIET 12 SESJI

9360 zł
(możliwa płatność w 2 lub 3 ratach)

Pamiętaj, inwestując w MENTORING, tak naprawdę inwestujesz w SIEBIE. Pracujesz mocno nad zasobami wewnętrznymi w oparciu o energię biznesu, manifestacji i pieniądza. Zarządzamy tym co masz i bazujemy o to co masz - cel jest jeden: IDZIESZ WYŻEJ W ZARABIANIU i SATYSFAKCJI ZAWODOWEJ. Dodatkowo poza sesjami mamy kontakt na Messenger/ Whats App.

PŁATNOŚĆ

PayPal – corkaboga.kontakt@gmail.com

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.