Warsztat online

macierzyństwo bez matki

dla mam

W skrócie: rana matczyna, okres prenatalny i niemowlęcy, traumy i depresje porodowe, nieporadność i trud w byciu mamą, rana odrzucenia, wysoko wrażliwe dzieci

Macierzyństwo bez Matki?

Znasz to, czy wiesz czym to jest? Myślę że nie jedna MATKA POLKA zna to z autopsji...
Co to w rzeczywistości oznacza?
Oznacza to to, że BIERZESZ NA SIEBIE ZA DUŻO i w tym wszystkim jest ZA MAŁO CIEBIE!
Tak Ciebie, bo W BYCIU MATKĄ ZAWSZE CHODZI O CIEBIE, najpierw TY potem Twoje dziecko!


W naszym społeczeństwie przyjęte jest tak, że matka ma być wzorem poświęcenia dla dobra dziecka, męża, domu czy dalszej rodziny. Przyjęte jest to, że matka ma być zawsze szczęśliwa i spełniona w swym macierzyństwie, no bo co? No bo przecież dziecko to cud, przecież zostałaś matką, odgrywasz teraz tak wielką rolę w świecie!

TY MATKA, TY RODZICIELKA, TY PANI OGNISKA DOMOWEGO!!

Ale czy tylko? A co z resztą? Z resztą, czyli tą otoczką, która jest wokół? Czy ktoś widzi w tym nowym rozdziale jakim jest przyjście na świat Twojego dziecka Ciebie i to co poza dzieckiem nosisz? Czy ktoś widzi BAGAŻ DOŚWIADCZEŃ TWOJEJ PRZESZŁOŚCI, które definiują w zdecydowanym stopniu Twoją zaradność i siłę w byciu matką? Czy ktoś widzi te drugoplanowe obowiązki – pranie, sprzątanie, gotowanie, a może jeszcze starsze rodzeństwo? Czy ktoś widzi w tym Twój ból i poczucie, że nie wystarczasz, że nie jesteś w stanie się roztroić, że masz wyrzuty sumienia że zaniedbujesz partnera, inne swoje dzieci, dom czy siebie? Czy ktoś widzi i pyta jak zniosłaś czy jak czułaś się po porodzie? Czy ktoś pyta co tak naprawdę u Ciebie? Czy ktoś widzi Twoją nieporadność, gdy dziecko Cię nie słucha, gdy pyskuje, gdy robi co chce?

Droga Mamo...

Czy jesteś w stanie, czy masz gotowość POWIEDZIEĆ komuś SWOJĄ PRAWDĘ?
Czy masz ODWAGĘ WYRAZIĆ to, jak to wszystko znosisz i jak ODPOWIEDZIALNE doświadczenie bycia matką na Ciebie spadło?
CZY WIDZISZ W MACIERZYŃSTWIE SIEBIE?
TAK! SIEBIE, SIEBIE i jeszcze raz SIEBIE!

Jak się czujesz gdy to czytasz? Może znowu uciekasz, bo nie chcesz czuć, i słyszeć tego co w Tobie. Czy wiesz, że MACIERZYŃSTWO TWOJEJ MATKI wpływa na CIEBIE?

Droga MAMO, cudowna KOBIETO, CÓRKO swojej matki, zapraszam Cię na głęboki WARSZTAT DLA MAM– gdzie na własnej skórze poczujesz jak relacja Twojej matki z samą sobą odbiła się na Tobie, lub na tym jaką relację masz ze swoimi dziećmi.

Poprowadzę Cię w procesie, w którym odkryjesz skąd u Ciebie wewnętrzne poczucie, że nie wystarczasz, że nie jesteś idealną mamą, że nie ogarniasz tego macierzyństwa, domu czy partnera. W bezpiecznej przestrzeni OTWARTYCH KOBIECYCH SERC powrócisz do siebie. Do tego KIM JESTEŚ i po co tu przyszłaś, dowiesz się kim naprawdę jest Twoje cudowne dziecko i że jedyny i najlepsze sposób w jaki możesz mu pomóc jest tym, byś zadbała o DZIECKO W TOBIE.

Receptą na trudy i kłopoty macierzyństwa jest odbudowanie relacji z Twoim WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM i powrócenie do momentu kiedy Ty byłaś małym DZIECKIEM SWOJEJ MAMY, tak tam jest źródło i rozwiązanie na wszystkie trudne emocje i problemy jakich doświadczasz w swoim macierzyństwie. Dowiesz się skąd naprawdę pochodzą TWOJE NAJWIĘKSZE ROZTERKI MACIERZYŃSTWA, dowiesz się dlaczego widzisz problemy u swojego dziecka, a nie potrafisz mu pomóc.

Zobaczysz skąd w Tobie bezsilność, brak zgody na płacz Twojego maleństwa, dlaczego tak trudno Ci znieść że to dziecko jest takie wymagające, wyczerpujące, odpowiesz sobie na pytania: czy ja je rozpieszczam? Co robię źle? Dlaczego nastolatek mnie nie słucha? Jak mam mu pomóc? Dlaczego mój dorosły syn/córka sobie nie radzi w życiu?

Z mojego doświadczenia wiem, że moment przyjścia mojego syna na świat przez bardzo trudny poród był momentem przełomowym w moim życiu, kiedy posypało mi się wewnętrznie wszystko, kiedy odpaliły się STARE TRAUMY I MATCZYNA RANA, kiedy z czasem moja depresja zaczęła sięgać zenitu. Mój syn przyszedł mnie OBUDZIĆ, PRZEBUDZIĆ do tego bym zaczęła wracać do SIEBIE i tam szukać tego co widzę i co chcę zmienić w nim, bo ta mała istotka, którą urodziłam pokazywała mi to co we mnie, BO TO JA WEWNĘTRZNIE PŁAKAŁAM, BO TO JA BYŁAM W ROZSYPCE I DEPRESJI, BO TO JA NA KAŻDYM KROKU BAŁAM SIĘ O MOJE DZIECKO, BO TO JA ZAMIAST CIESZYĆ SIĘ TYM CUDEM DOŚWIADCZAŁAM MACIERZYŃSTWA JAKO CIERPIENIA I MĘKI.. To było we mnie, a moje dziecko spijało wszystko i brało na siebie i to dlatego mój syn nie mógł spać, dlatego ciągle płakał, dlatego ciągle się o niego bałam, dlatego miałam poczucie, że nie umiem go kochać, dlatego był takim „trudnym, niegrzecznym dzieckiem”, tzw. “High Need Baby”, a JA NIEPORADNĄ, ZAGUBIONĄ I NIEDOJRZAŁĄ EMOCJONALNIE DZIEWCZYNKĄ, KTÓRA MAJĄC DOROSŁE CIAŁO STAŁA SIĘ MATKĄ.

TO WSZYSTKO CO PRZERABIASZ ZE SWOIMI DZIEĆMI, TWOJA MATKA PRZERABIAŁA Z TOBA, A TWOJA BABKA Z TWOJĄ MATKA – pokoleniowy PROGRAM BRAKU MATKI W MATCE, ZAMKNIĘCIA MAŁEJ ZRANIONEJ DZIEWCZYNKI W MATCZYNEJ RANIE PRZERZUCANEJ Z POKOLENIA NA POKOLENIE, KOPIUJ WKLEJ, czy kopiujesz to dalej?

Może czas zakończyć ten wzór i program??KOBIETO czy jesteś gotowa odbyć głęboką podróż do początku swojego dzieciństwa, by zobaczyć kiedy czułaś się tak jak czuje się Twoje dziecko, kiedy zachowywałaś się tak jak ono? Twoje dziecko pokazuje Ci rany WEWNĘTRZNEJ DZIEWCZYNKI w Tobie, może czas do niej wrócić i zaopatrzyć jej MATCZYNE RANY??

Plan Warsztatu

Z czym będziemy pracować?

Warsztat to GŁĘBOKA PRACA z Twoją podświadomością, emocjami, traumami dzieciństwa i z tym co teraz woła u Ciebie o uwagę w relacji Ty – Twoje dziecko. Zapraszam mamy, którym zależy na szczęściu ich dzieci i swoim własnym. Gwarantuję Ci mocną zmianę, po warsztacie nic już nie będzie takie samo, ROZPROMIENIEJESZ W SWOIM MACIERZYŃSTWIE i SWEJ KOBIECOŚCI. Ten warsztat jest o matczynej, kobiecej ranie i macierzyństwie bez tabu, bez ściemy, bez ugrzeczniania, punktowania…

Szczegóły

Warsztat do zakupienia jako gotowy produkt – zawiera nagrania wideo (praktyczne medytacje plus teoria).
Wszystkie filmy są zapisane na tajnej grupie warsztatowej na Facebooku, po zakupie dostajesz do niej dostęp.

INWESTYCJA:

1600 zł (2 raty 800 zł)

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)