List Do Dziecka

PRZEPRASZAM. Przepraszam Cię za wszelkie zło, to świadome i nieświadome, to w odwecie i takie, żeby się wyżyć na słabszym. Przepraszam za odrzucenia, każde, a było ich wiele, już na samym stracie twoje osoby. Przepraszam za sposób w jaki przyszedłeś na świat. Przepraszam za moja bezsilność i niemoc. Przepraszam że byłam słabsza niż Ty sam. Przepraszam, że robiłam z siebie większą ofiarę kiedy Ty cierpiałeś. Przepraszam, że wiele razy byłeś sam. Przepraszam za każdy brak spojrzenia w twe oczy. Przepraszam za każdą pogardę i złe słowo. Przepraszam za krzyk i brak szacunku. Przepraszam, że wciąż Cię pospieszałam Przepraszam, że zawsze Ty byłeś winny. Przepraszam za lekceważenie twych potrzeb. Przepraszam za naruszanie Twych granic. Przepraszam za brak szacunku. Przepraszam że nie mogłam znieść twych emocji. Przepraszam, że raziła mnie twoja nadmierna ekspresja. Przepraszam, że narzucałam Ci swoją kreację i to kim masz być. Przepraszam za wszystkie łatki: niegrzecznego, niezdary, marudy, złego,
nieudacznika, winnego.. Przepraszam za wszystko co złe i co sprawiło ból Twojej duszy, co Cię zabiło..

PROSZĘ, WYBACZ MI.. Wybacz mi dla siebie, byś mógł pójść dalej, za sobą, byś odzyskał siebie, byś był taki jaki byłeś nim zabrałam Ci część ciebie. Wybacz sobie, bo to nie twoja wina, to przeze mnie. Wybacz mi kiedy zrozumiesz że to nie było o Tobie, że w tym wszystkim chodziło o mnie i mój ból. Ja poczekam, wezmę to na siebie, to nie Twoje, chce żebyś oddał mi co moje.

DZIĘKUJĘ. Dziękuję, tak bardzo, to nie ma granic. Dziękuję, bo otworzyłeś mi oczy, oczy mojej duszy. Dziękuję że przyszedłeś na ten świat, że odzwierciedliłeś mi moje rany. Dziękuję Ci że byłeś lustrem. Dziękuję Ci za to jaki jesteś, a jesteś taki jaki masz być, autentyczny. I mimo iż część Ciebie już zabiłam to chcę, żebyś wiedział że WIEM JAKI JESTEŚ NAPRAWDĘ. Teraz to widzę, bo poniekąd pomogłeś otworzyć moje oczy. Dziękuję za Twoją dziecięcą ekspresję, za prostotę, za ciekawość świata, za upartość, za otwartość, za walkę o siebie, za to jak potrafisz stawać za sobą, mimo wszystko, mimo tego co ode mnie przejąłeś.. Dziękuję, że jesteś, za każdy dzień razem, ten lepszy i ten gorszy. Dziękuję, że tak wiele mnie uczysz, że pokazujesz co mam w sobie do uzdrowienia. Dziękuję, że jesteś.

KOCHAM CIĘ, tak dogłębnie, tak mocno, tak bez granic. Kocham Cię, że jesteś, kocham twoja duszę i serce, kocham kiedy jesteś sobą.

BĄDŹ NA NOWO TYM KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ.