Kroniki Akaszy i Odczyt z Twoich Kronik

Czym jest Akasza?

Akasza – oznacza eter, przestrzeń. To jakby siatka, która łączy i wypełnia wszystko co jest we Wszechświecie. Istnienie tej przestrzeni zostało udowodnione przez wielu naukowców – Albert Einstein, Nicola Tesla, Bruca Lipton. Fizyka kwantowa nazywa Akasze polem punktu zerowego- polem energetycznym, które gromadzi wszystko co istnieje, całą energie, która nas otacza i którą jesteśmy.

„Niedawne odkrycia fizyki pokazują, że pole Akaszy jest rzeczywiste. Składa się ono z morza fluktuujących energii i informacji, z których powstają wszelkie byty, począwszy od atomów i galaktyk, gwiazd i planet, żywych istot i nawet świadomości. To pole to bank pamięci całego wszechświata, od początku do dziś. Jest w nim zapis wszystkiego, co kiedykolwiek zdarzyło się na ziemi i w kosmosie, i odnosi to do wszystkiego, co ma jeszcze nadejść.” – Ervin Laszlo – „ Science and The Akashic Field”

Czym jest Akasza wg Kronik Akaszy? :

♡♡♡ „Akasza to jak złota, jedwabna nić z rosą miłość wokół Ciebie. Oplata Cię zewsztą, gdzie tylko spojrzysz tam Ona jest, była i będzie, ta Miłość. Wystarczy, że spojrzysz, że Ją zauważysz, zauważysz to, że jesteś w Jej centrum, w centrum Wszechświata. Akasza to prawda, to jak talizman, jak pieczęć na sercu Jam Jest, Jam Jest Boskości, Jam Jest Źródło, Jam Jest spokój, Jam Jest harmonia, cisza, bezszelestność. Akasza to komunikacja. Czytanie Kronik to narzędzie do poznania siebie, swojego Ja, swego Jestestwa, to odkrycie więzi z Bogiem w sobie. Akasza to czysta bezwarunkową miłość na wietrze wszystkiego co jest. Akasza to piękno, Akasza jest w Tobie, jest wokół Ciebie, dowibruj do swego Źródła. Odkryj Je w sobie, znajdź klucz do serca, tam czeka Twój potencjał, Twoja magiczna broń, władza, Twoja wysokość i królewskość. Tam jest wszystko, tam jest miłość. Oczyść swe serce za pomocą Akaszy, a Nią się staniesz, zharmonizujesz Boskośc w sobie, zintegrujesz. Akasza, Ona pyta czy chcesz, czy gotów na miłość jesteś, czy pływać w obfitości i Źródle chcesz? Akasza pyta i puka, Akasza to Twój Bóg, bo Ty z Nim cały czas jesteś. Jeśli się pogubiłeś, szukasz wyjaśnienia, rozwiązania, prawdy, która wesprze, zapytaj Mnie, zapytaj Boga, spytaj Jam Jest, otwórz swe pole Akaszy i pozwól płynąć miłości i prawdzie.” ♡♡♡

♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡

Czym są Twoje Kroniki Akaszy?

Kroniki to jakby fragment Twojego pola, fragment z całości Akaszy. Jest to energetyczne pole, gdzie jest zapisana cała historia Twojej duszy. Każda myśl, działanie, emocja i doświadczenie, które kształtuje i dotyczy właśnie Ciebie. Jest tam Twoja przeszłość, teraźniejszość i przyszłe potencjały. Czytanie Kronik Akaszy to narzędzie do poszerzania świadomości i lepszego poznawania i zrozumienia samego siebie.

W Kronikach Akaszy spotkasz się z ogromem bezwarunkowej miłości i akceptacji, skontaktujesz się ze swoją duszą i uzyskasz wsparcie od Twoich Duchowych Przewodników, Umiłowanych Istot, Nauczycieli, Mistrzów, Aniołów.

Kim Oni są ? Są to świadomości/istoty, które opuściły ciało i są obecne w wymiarze duchowym/niefizycznym.

Mistrzowie, Nauczyciele, Duchowi Przewodnicy, Aniołowie – są to niezależne Istoty Światła, wyokowibracyjne, które osiągnęły w swoim rozwoju wysoki czy mistrzowski poziom i mogą pomagać i nauczać przez to inne świadomości/istoty. Umiłowane Istoty zaś to inaczej Twoi bliscy czy przodkowie – czyli osoby z Twojej grupy dusz, z którymi umówiłeś się na wspólne lekcje i doświadczenia przed wcieleniem na Ziemi, a które odeszły już na „druga stronę”.

♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡

Jak wygląda odczyt?

Poprzez wejście w pole serca łączę się z miłością i najwyższą czystą wibracją jaką jestem. Następnie za pomocą specjalnej Modlitwy Otwarcia Kronik Akaszy otwieram przestrzeń Twoich Kronik. Potrzebuję na to Twojej zgody oraz Twoje pełne imię i nazwisko. Następnie kontaktuje się z Tobą i zaczynamy odczyt, wtedy jest Twój czas na zadawanie pytań. Podczas odczytu toczy się pełna miłości i zrozumienia rozmowa, a informacje płyną z Twoich Kronik, ja jestem narzędziem, które odczytuje przekaz i przekazuje informacje od Istot Światła i Nieba.

Jak to wygląda? Widzę obrazy, słyszę słowa i czuję w ciele energie. Nigdy nie wiem jakie informacje przypłyną, jestem łącznikiem między Tobą a Twoją duszą, Twoimi Duchowymi Przewodnikami, Umiłowanymi Istotami, Nauczycielami, Aniołami czy Mistrzami. Podczas odczytu staram się w pełni autentycznie i prawdziwie przekazać to jakie informacje dostaję, nie poddaje ich ocenie ani analizie mojego umysłu. Jeżeli jest coś dla mnie albo dla Ciebie nie jasne, wtedy dopytuję o szczegóły tego co widzę lub słyszę, aby być w pełni pewną czystości przekazu. Na koniec zamykam Twoje Kroniki Akaszy.

Czym jest odczyt z Kronik Akaszy wg Kronik Akaszy? :

♡♡♡ „To wejście w głąb siebie, w prawdę o sobie, o tym kim jesteś, kim nie jesteś, czego się boisz, co Cię blokuje, przytłacza, ale także to co Cię koi, raduje, buduje. Odczyt opiera się na fundamencie tego kim jesteś, jaki jesteś i gdzie jest Twoje Źródło. ♡♡♡

Co możesz zobaczyć podczas odczytu wg Kronik Akaszy? :

♡♡♡ „Siebie i swoje lęki i cienie, traumy, wewnętrzne dziecko, przeszłe życia, powiązania karmiczne i energetyczne, swoje wibracje i to co Ci ciąży, podświadome blokady i przekonania ego. Możesz uzdrowić i przetransformować siebie i złe więzy, negatywne byty i podczepy, zostawić to kim nie jesteś. A w zamian za to wlać w te puste negatywne dziury miłość, przemienić je w światło, w zaufanie i nadzieję, w bliskość ze sobą i z Bogiem, który mieszka w Tobie, a Ty w Nim. Przyjdź skorzystaj niech rozpieści Cię Źródło, niech zagra pieśń miłości, hymn pochwalny i muzyka wdzięczności. Przyjdź..„ ♡♡♡

♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡

Jak przygotować się do odczytu?

Ważne jest aby nie spożywać alkoholu ani środków odurzających min 24h przed odczytem, po to by zachować czystą i pełną świadomość. Odczyt wykonuje dla osób pełnoletnich. Ważne jest abyś miał spokojną przestrzeń, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Zalecam też mieć coś do notowania, aby móc potem wrócić do przekazu czy odpowiedzi na Twoje pytania.

Przed odczytem zalecam określić  intencje z jaką przychodzisz na odczyt. Określ swój najbardziej trudny dla Ciebie temat na tu i teraz w Twoim życiu – po to by znaleźć na niego trwałe i głębokie rozwiązanie, plus dostać wskazówki do dalszej drogi. Istotne jest Twoje nastawienie, postaraj się w pełni otworzyć serce i umysł. Jeśli przychodzisz na odczyt z czystą intencją i pragniesz naprawdę zrozumieć i pomóc sobie, a przy tym nie masz wygórowanych wyobrażeń czy oczekiwań możesz być pewny, że odczyt będzie dla Ciebie wspierającym i budującym doświadczeniem. Ważna jest też Twoja gotowość na to, by dane informacje mogły do Ciebie przypłynąć.

Miej też przygotowane pytania o które chcesz zapytać. Poniżej podaję przykłady takich pytań.

Pytania – przykłady:

Czy mam jakieś programy autosabotażu? Jak mogę z nimi pracować?

Czy mam jakieś nieświadome programy autodestrukcji? Jak mogę je uzdrowić?

Jak mogę uzdrowić swoje traumy, zdrowie?

Jak mogę pracować z lękiem przed …… i jakie jest jego źródło? Jak mogę go uzdrowić?

Jak mogę pokochać siebie?

Jak mogę pomóc sobie lepiej radzić z ……?

Jak mogę naprawić dany problem?

Jaka jest przyczyna moich problemów np. finansowych, zdrowotnych?

Jakie jest źródło moich wewnętrznych programów, schematów czy wzorców?

Jak mogę poprawić relacje z rodziną, pieniądzem, ze sobą?

Jakie są moje dary i talenty?

Co mogę zrobić, żeby być w życiu szczęśliwszy, bardziej pewny siebie?

Dlaczego nie radzę sobie w życiu z finansami, partnerem?

Co jest przyczyną mojego problemu z ….. ?

Możesz też przyjść na odczyt i najzwyczajniej zapytać Mistrzów i Nauczycieli w Kronikach Akaszy – co najlepszego chcieliby Ci przekazać na obecny moment Twojego życia ? Wtedy proces/odczyt płynie sam zgodnie z wyższym prowadzeniem, bo tam na Górze miłość wie czego Ci potrzeba.

Często w trakcie odczytu następuje uwolnienie różnych blokad w naszym ciele, zamrożonych czy skumulowanych emocji, transformacja przekonań, uzdrowienie traum przeszłości, spotkanie z wewnętrznym dzieckiem, praca w temacie obfitości pieniądza, dostajesz też najlepsze dla Ciebie wskazówki do rozwiązania swojego problemu, a efektem jest poczucie i przypływ miłości od Boga.

♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡ ♡♡♡

Jakie informacje daje odczyt, o co możesz pytać wg Kronik Akaszy?

♡♡♡ „Możesz pytać o wszystko, o tu i teraz, o przeszłość i przyszłość, jednak wszystko sprowadza się do bycia tutaj w Tobie, do tego co na dany moment czujesz i potrzebujesz. Możesz doznać uzdrowienia i zrozumienia siebie, swojej sytuacji, stanu, tego w jakim jesteś miejscu i dlaczego tam jesteś. Do tego dostaniesz możliwe rozwiązania i prawdy o Tobie, w które chcesz lub nie chcesz zajrzeć. Twoja gotowość do uzdrowienia jest istotna, nic nie zadzieje się samo. My Ci pomożemy, pokażemy jak to zrobić, a czy Ty będziesz chciał podać Nam dłoń i iść za Nami, za głosem duszy zależy od Ciebie. Masz wybór i wolną wolę. Mieć wybór i wolną wolę to Twoje odgórnie dane Ci prawo, z miłości ku Tobie od Ojca.” ♡♡♡