KOBIECE PRZEBUDZENIE DUSZY

Jest to grupa dla kobiet z pola Kronik Akaszy, zawierająca praktyki, rytuały i medytacje, które pomogą Ci uzdrowić i pokochać siebie odzyskując kontakt z Twoją Duszą i łącząc się z nią jeszcze głębiej w Twoim ciele.

W każdym miesiącu spotykamy się w 3 niedziele miesiąca o godz. 21.00 na medytacji, teorii, wiedzy, mądrości i pracy duchowej prowadzonej i opartej na mojej wiedzy i informacji z pola Kronik Akaszy, po to by uzdrowić, ukoić i w sposób bezpieczny przyjąć swoje traumy, zranienia i kobiece rany.

Grupa ma formę subskrypcji miesięcznej, gdzie dołączając do danego spotkania w konkretnym miesiącu dostajesz dostęp do materiałów i treści zawartych na grupie przez miesiąc od momentu zakupu i dołączenia do grupy. Opisy spotkań zawarte są poniżej jak również to co będzie na kolejnych spotkaniach pojawia się na bieżąco na stronie www i stronie na Facebooku.

Cała grupa powstała i jest prowadzona w oparciu o Kroniki Akaszy i duchowe przewodnictwo mojej Duszy. Intencją jest tworzenie przestrzeni dla kobiet, które chcą i pragną stać się bliższe sobie, swojemu sercu i przejść proces uzdrawiania ran, traum i zranień w kontakcie z bezwarunkową energia miłości Boga, Wszechświata i Źródła.

Kroniki Akaszy to pole energoinformacji, gdzie zapisana jest każda wskazówka i informacja o tym jak bardziej i głębiej możesz skontaktować się ze swoją Duszą i prawdziwą kobiecą naturą. Praktykując medytację w polu Kronik Akaszy dostajesz wglądy i zrozumienie tego co doświadczasz jako kobieta oraz specjalnie stworzone rytuały, które pomogą Ci zintegrować cień i obudzić Duszę.

Poniżej znajdziesz opisy i tematykę spotkań, które odbyły się na grupie "Kobiece Przebudzenie Duszy" i do których otrzymasz dostęp zakupując miesięczny dostęp do grupy:

Spotkanie 1 - medytacja "UZDROWIENIE KOBIECOŚCI, SEKSUALNOŚCI I ŁONA" - start 10.03.24

Pierwsze spotkanie medytacyjne dotyczyć będzie uzdrawiania łona i seksualność z nadużyć i przekroczeń. W polu Kronik Akaszy uzyskamy odpowiedzi na pytania dotyczące zaburzeń, dysfunkcji i chorób w obszarze kobiecości, seksualności i łona, które dotyczą Ciebie i płyną z trudnych przeszłych doświadczeń. Wybaczysz sobie to co spotkało Ciebie jako kobietę, kiedy byłaś małą dziewczynką, panną, nastolatką i kobietą dorosłą, która teraz pragnie połączyć się ze swoją yoni i łonem w kontakcie z ciałem na najgłębszym poziomie.

Spotkanie 2 - rytuał i medytacja "PRZYJĘCIE UKOJENIA", który ukoi Duszę i Twoje największe zranienia - start 17.03

Są w naszym rozwoju i procesie zdrowienia takie momenty kiedy czujesz i wewnętrznie wiesz, że gorzej być nie może i umierasz. To wtedy wiesz i czujesz na pozwięcej. Twoje Kroniki Akaszy i Dusza wiedzą jak możesz sobie pomóc, aby ukoić swój wewnętrzny i wylewający się wszystkimi komórkami ciała na zewnątrz ból. Trauma zapisana jest w naszym ciele, nosimy ja w skórze, mięśniach, trzewiach i kościach. Penetruje nasze mózgi, układy nerwowe, psychikę i cielesność. Pamiętamy ją mimo, iż staramy się wyprzeć i nie pamiętać wypierając to co bolesne. Medytacja i rytuał ukojenia pomoże Ci w trudnych momentach przytulić się do ciepła Twojego serca i Duszy, po to by ulżyć sobie i otulić całą swoją ludzką i duchowa istotę miłością.

Spotkanie 3 - "CZAKRA PODSTAWY I POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA" - start 24.03

CZAKRA PODSTAWY to ta część naszej energetyki i nas samych, która odpowiada za relację ze światem zewnętrznym, pieniędzmi i zdrowiem. Bezpieczeństwo to też relacja z tatą i to jaki był nasz dom rodzinny, to łono mamy i to co działo się w nim w okresie przed, po i w trakcie jej ciąży z nami.

Spotkanie 4 - "CZAKRA SERCA I MOC TWOJEJ INTENCJI " - start 07.04.24

Serce jest anatomicznie jednym z najbardziej ukrwionych narządów w naszym ciele. To tam codziennie płynie Twoja krew i to ono tą krew rozprowadza po całym naszym kobiecym ciele. Serce to symbol Duszy i drogi do Boga, kontakt z nim napełnia nas wiarą, światłem i pokojem. Jesteśmy tutaj po to by świecić i napełniać się dobrocią, która mamy już w sobie.

Uwaga! Bonus: przy spotkaniu 4 odbyła się dodatkowa medytacja o tym jak puszczać i jak pracować z intencją wchodząc umysłem i podświadomością w stan fali theta.

Spotkanie 5 - "ODKRYWAMY MIŁOŚĆ - WIĘŹ I RELACJA Z MAMĄ" - start 14.04.24 godz.21.00

Miłość mamy jest dla dziecka wszystkim co ono może i ma od swojej matki i rodzicielki dostać. Miłość mamy jest tym kim i czym jesteś Ty wewnątrz siebie a to jak, ile i w jaki sposób dostawałaś miłość i wsparcie od mamy wpływa i świadczy o tym jaki styl przywiązania i jak głęboką relację i więź ze sobą i swoją Duszą jako kobieta masz.

Szczegóły inwestycji i dane do płatności:

SUBSKRYPCJA MIESIĘCZNA WYNOSI:

160 zł

* w każdej chwili możesz zrezygnować lub kontynuować subskrypcję na kolejne miesiące

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

Blik:

516982344

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)