Soul Coaching

obudź w sobie mistrza

GRUPOWY COACHING
W BIZNESIE Z DUSZĄ I PRACY ZAWODOWEJ

Jak dokonać zmiany w obszarze zawodowym i biznesowym? Jak rzucić etat i przejść na swoją działalnością? Jak zacząć zarabiać na darach i potencjałach Duszy i serca?

Soul coachingu jest wsparciem zarówno dla mężczyzn i kobiet, w kreowaniu swojego biznesu i nowej pracy zawodowej, gdzie krok po kroku wyprowadzasz wskazówki od swojej Duszy w działanie. Jest on dla osób zdeterminowanych i chcących wznieść swoje życie zawodowo -finansowo - biznesowe na nowy, wyższy poziom.

Soul coaching jest to 2 miesięczny proces dla osób, które:

Soul coaching to przestrzeń rozwoju i transformacji dla osób, które utknęły w życiu zawodowym i finansowym i chcą zacząć zarabiać więcej na zasobach, potencjałach i mądrość ich Duszy oraz odblokować przepływ finansowy i blokady mentalne dotyczące pracy, zarabiania, biznesu i pieniądza.

Jakie zmiany otrzymam i co się wydarzy po 2 miesiącach?

Dojdziesz do wewnętrznego
mistrzowstwa w:

Możesz mieć wszystko czego tylko zapragniesz, jeśli pozwolisz sobie spotkać się z tym co blokuje Twój potencjał Duszy w biznesie z Duszą, pracy zawodowej czy zarabianiu na tym co kochasz. Ja poprowadzę Cię w zmianie, która trwałe odmieni Ciebie i Twoje zawodowo - finansowo - biznesowe życie. Soul coachingu jest o potencjale Duszy a pieniądze są wypadkową tego co i z jakiej przestrzeni tworzysz i się dzielisz.

Zmienimy Twoje zawodowo - finansowe życie, zmieniając Ciebie od wewnątrz.

jak praktycznie będzie wyglądał soul coaching i co otrzymasz?

Soul coachingu jest dla osób, które chcą zacząć działać i są zdeterminowane. Nie jest to praca dla osób, które nie mają celów ani priorytetów, aby osiągnąć więcej i które nie chcą się rozwijać zawodowo, finansowo i wewnętrznie.

START SOUL COACHINGU:

07.03.2024 r. godz. 09.00

INWESTYCJA:

3200 zł 

OTRZYMUJESZ: 

5 spotkań na żywo, dostęp do specjalnej grupy Facebook, gdzie otrzymasz indywidualne wsparcie *

daty spotkań:

07.03 godz. 9.00

21.03 godz. 9.00

04.04 godz. 9.00

18.04 godz. 9.00

02.05 godz. 19.00

* raz na 2 tygodnie otrzymasz możliwość indywidualnego coachingu dostosowanego pod Twoją pracę zawodową i biznes z Duszą.

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)