Mentoring

TERAPEUTYCZNO
DUCHOWO
BIZNESOWY

Jesteś tu po coś więcej niż aby tylko kochać i odkrywać siebie, jesteś tu po to, by kreować nowe życie w zgodzie ze swoim powołaniem, przyciągać z lekkością i manifestować to, czego pragnie Twoje serce.

Jesteś Źródłem Wszelkiego Bogactwa

odzyskaj do niego dostęp
odkrywając i niwelując blokady

Największe blokady na finanse są w seksualności i tym, kim jesteś naprawdę.
Seksualność to jedność z ciałem i Bogiem, to życie według tego, co mówi serce i jak czujesz się wewnętrznie.

Traumy i zaniedbania Ciebie w dzieciństwie niosą ogromne starty duchowe, to dlatego ludzie nie mogą wejść dalej w satysfakcji wewnętrznej i finansowej. Idąc głębiej i dalej każde zranienie powoduje energetyczną dziurę braku w Tobie. Jeśli masz blokady w sferze finansowej, to nosisz podświadomie wypartą traumę dziecka wewnętrznego i zranień w obszarze seksualności.

Duchowość to ciało i bycie w sobie, pieniądze to to, czy szanujesz i cenisz siebie, a rozwój Duszy nie musi boleć wystarczy, że wsłuchasz się w serce. Rozpuszczamy z miłością i duchową głębią wszelakie blokady zapisane w ciele oraz walkę o byt i przetrwania, która płynie z dzieciństwa i różnych życiowych trudnych doświadczeń.

Moja praca i wsparcie polega na tym, że stoję jako akuszerka i towarzyszę Tobie w Twoich ponownych narodzinach poprzez pracę z wewnętrznym dziekiem i czytając Twoją Duszę przeprowadzam Cię przez proces uleczenia traum i odkodowaniu tego po co tu jesteś

Twojej życie może być darem jeśli tylko tego zapragniesz, jeśli chcesz podam Ci rękę i przejdziemy ten proces razem, z miłością i szacunkiem spotykając się z tym co trudne i kreując nowe życie w zgodzie z Twoim wewnętrznym prowadzeniem.

Twojej życie może być darem, jeśli tylko tego zapragniesz. Jeśli chcesz, podam Ci rękę i przejdziemy ten proces razem, z miłością i szacunkiem spotykając się z tym, co trudne i kreując nowe życie w zgodzie z Twoim wewnętrznym prowadzeniem.

Co zyskasz pod moim prowadzeniem?

- nauczę Ciebie wszystkich metod, które znam i które pomogły mi uzdrowić relacje z ciałem i boskością

- pokażę Ci, czym jest świętość seksualna i jak nią kreować życie i przyciągać pieniądze

- nauczysz się manifestować to, wszystko czego pragniesz i zaczniesz żyć w zgodzie z sercem

- odzyskasz kreatywność i uleczysz zranienia, które zablokowały Ci Ciebie

- zaczniesz kreować życie i biznes w zgodzie z sercem, odwagą oraz pewnością siebie

jak wygląda takie prowadzenie?

Sesja trwa 90 lub 60 min. Monitoring jest inwestycją w proces, który trwa 4, 8 lub 12 tygodni.
Spotykamy się regularnie na sesjach mentoringowych co tydzień o tej samej porze. Każda sesja w pakiecie trwa 60-90 min, składa się ze wstępu, głębokiego uzdrawiającego procesu oraz zakończenia.

Wskazówki, jakie do Ciebie przypłyną są po to, by pomóc Ci wykreować życie marzeń oraz ruszyć w stronę powołania i dzielenia się swoim darem i duchowym potencjałem ze światem.

Wewnętrzne dziecko i Dusza to priorytet sesji i to dzięki spotkaniu się z tymi aspektami wraca do Ciebie duchowa mądrość i wewnętrzne przewodnictwo.

Mentoring zapewnia: BEZPŁATNY dostęp do programów i medytacji online odbywających się w trakcie trwania mentoringu oraz moje prowadzenie i wsparcie poza sesjami 24/7 przez komunikator Messenger.

Zgłoszenie

napisz do mnie

INWESTYCJA:
1 SESJA 90 MIN - 800 ZŁ
1 SESJA 60 MIN - 600 ZŁ

PAKIETY SESJI:
3200 ZŁ - 4 TYGODNIE
6400 ZŁ - 8 TYGODNI
9600 ZŁ - 12 TYGODNI

FORMA PŁATNOŚCI:
Pay Pal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 
Przelew bankowy:  Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i polityka prywatności.