Dziecko Boga

warsztat online

Pomogę Tobie połączyć się z tym kim jesteś naprawdę i uzdrowić wszelakie rany, traumy i zranienia wewnętrznego dziecka w Tobie, poprowadzę Cię w zgodzie z Twoją Duszą w procesie odkrywania swojego uzdrowienia. Na głębokim duchowym i cielesnym poziomie zrozumiesz, że Twoje wszystkie zranienia są tak naprawdę bramą do uzdrowienia i odkrycia tego, że jesteś dzieckiem Boga.

Moje doświadczenie mówi jasno o tym, że...

Twoje traumy, zranienia i rany wewnętrznego dziecka są drogą, którą potrzebujesz przejść aby w Twoim ciele i Duszy doszło do ponownego uzdrowienia. Cierpimy dlatego, że trzymamy swój ból w sobie i nie wiemy tak naprawdę jak go uwolnić i się do niego dostać, mieszkają w nas mechanizmy obronne, wyparcie i zaprzeczenie oraz wewnętrzna energia, która jest Twoją drogą do uzdrowienia. Potrzebujemy stanąć w mocy dziecka Bożego i zintegrować swój ból, po to aby zakotwiczyć w swoim ciele energię swojego boskiego i prawdziwego ja oraz uzdrowić swoje ciało.

Dla kogo jest ten warsztat?

Warsztat ma charakter mocno praktyczny, zawierać będzie zbiór metod, technik i narzędzi służących uzdrowieniu ran, traum i zranień oraz medytacje i procesy uzdrawiające z Kronik Akaszy.

Ciało jako...

brama do uzdrowienia

W Twoim ciele jest wszystko to co potrzebujesz dotknąć, aby mogło dojść do głębokiego, trwałego i prawdziwego uzdrowienia tego kim jesteś naprawdę oraz odczucia w ciele i Twoim układzie nerowowym prawdziwego i spójnego z Twoją Duszą stanu. Subtelnie, z miłością i delikatnie otrzymasz ode mnie wszelkie wskazówki i informacje, które wesprą Ciebie w procesie uzdrawiania ran, traum i zranień dziecka w Twoim ciele i Duszy.

Wiedza i Praktyka

CO BĘDZIEMY TAM ROBIĆ I CO ODE MNIE OTRZYMASZ?

Dam Ci wiedzę i praktykę dotyczącą
uzdrawiania Twojej Duszy, umysłu i ciała!

JAKIMI NARZĘDZIAMI BĘDZIEMY PRACOWAĆ?

Szczegóły:

Warsztat do zakupienia jako gotowy produkt. Czas trwania: 4 tygodnie (6 spotkań 90 minut). Miejsce: prywatna grupa Facebook

INWESTYCJA:

1600 zł (2 raty 800 zł)

lub 2200 zł (w tym sesja indywidualna gratis)

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)