dusza w biznesie

Dusza, to ta jakoś w nas ludziach, która napędza Twoją obfitość wewnętrzną, przepływ, pieniądze, sukces i biznes, i prawda jest taka, że tylko Twoja Dusza wie, co jest i będzie dla niej dobre, nikt inny z poziomu umysłu i swoich doświadczeń nie może Ci tego dać, zagwarantować wewnętrznie i powiedzieć.

Dusza to Twoja obfitość i to ona swoją mocą i intencją ma prowadzić Ciebie do Boga, Źródła, uzdrowienia, tak jak i Twój biznes."Dusza w biznesie" jest to program dla tych ludzi, którzy czują wołanie aby wspierać innych na ich duchowej i terapeutycznej ścieżce, jak i dla terapeutów Duszy, którzy chcą uzdrowić swoje blokady pieniężne, biznesowe i sukcesu.

Dotykać będziemy tematu Duszy, jak również uwalniać w polu Twojej Duszy i jej ludzkich doświadczeń blokady na obfitość wewnętrzną, duchową i terapeutyczną mądrość.

Aby biznes płynął w zgodzie z Duszą potrzeba wykonać nad sobą i w swoim polu Duszy pewną, głęboką pracę wewnętrzną, duchową, terapeutyczną, mentalną, emocjonalną i energetyczną oraz jako człowiek i terapeuta, który chce zarabiać potrzebujesz wyregulować swój układ nerwowy i uzdrowić wewnętrzne dziecko i traumy.

.Właśnie tym zajmiemy się na programie!

BIZNES - jakie masz o nim i względem ludzi bogatych, sukcesu przekonania?

PIENIĄDZE - są Twoją energia, czy chcesz czy nie sam/-a powodujesz to czy są i je kreujesz i przyciągasz, jak również stwarzasz nieświadomie to, że ich nie ma albo nie trzymają się Ciebie i łatwo je tracisz.

PIENIĄDZE TO TWÓJ UKŁAD NERWOWY I JEGO EKSPANSJA NA PRZYJMOWANIE ORAZ OBFITOŚĆ TWOJEJ DUSZY I INTENCJA.

CZY JESTEŚ DLA SIEBIE NAJPIERW?

SUKCES - to ciężka praca czy lekkość i jak to jest, że jedni mają wszystko a innym nic nie płynie i idzie tak ciężko?Gdybym powiedziała i zagwarantowała Ci, że jeśli zaczniesz tak naprawdę
i prawdziwie kochać i uzdrawiać siebie to wykreujesz biznes,
osiągniesz sukces i przyciągniesz pieniądze, to uwierzył/-a byś?

A gdyby stanęła przed Tobą Twoja Dusza albo sam Bóg i powiedział Ci,
że jedyne co masz robić, aby osiągnąć sukces, spełnienie finansowe
i w biznesie to kochać siebie i ustawić na Duszę kierunek
i intencję w Twojej ludzkiej części, to zaufał/-a byś?Prawda jest taka, że ani ja, ani nikt nie da Ci gwarancji i przepisu na Twój biznes z Duszą, a rozwiązanie dotyczące blokad w obrębie biznesu, sukcesu i pieniędzy jest w Tobie, to tam pójdziemy w i podczas programu "Biznes z Duszą", który jest dla terapeutów i ludzi duchowych czyli takich, którzy są gotowi zrozumieć i pojąć to co mają i co blokuje ich w sobie na poziomie Duszy w obszarze biznesu, sukcesu i pieniądza.

DLA KOGO JEST TEN PROGRAM I CO BĘDZIEMY NA NIM ROBIĆ, ORAZ DLA KOGO ON NIE JEST?

- będziemy tam transformować blokady i przekonania w polu Duszy w kontekście biznesu, sukcesu i pieniądza

- program jest dla terapeutów, uzdrowicieli duchowych i ludzi, którzy chcą uzdrowić obszar biznesu, sukcesu, pieniądza

- program nie jest dla osób, które chcą gotowej recepty na sukces, biznes i o tym jak mieć pieniądze, ponieważ wykonywać będziemy na programie transformację wewnętrzną, która da Ci gwarancję od Twojej Duszy dotyczącą obfitości wewnętrznej i pomoże Ci przetransformować mentalne blokujące Cię wierzenia i przekonania o biznesie, sukcesie i pieniądzu

- będziemy przyglądać się jaką masz relację ze sobą, przekonania na swój temat i sprawdzimy skalę poczucia Twojej wartości w oparciu o prowadzenie Duszy i dziecko podświadome

O CZYM BĘDZIE TEN PROGRAM?

1) Twoja intencja w biznesie z Duszą, a intencja Twojej Duszy w biznesie terapeutycznym i duchowym

2) Co to znaczy duchowy biznes, a co oznacza biznes terapeutyczny i kiedy nie jest to to samo

3) Jak uzdrawiać siebie i innych w polu Duszy, moja autorska metoda czytania Duszy i uzdrawiania traum

4) Traumy finansowe, sukcesu i biznesu w Twoim rodzie, życiu i fatum "materialne" od wewnątrz

5) Kim jestem i co jako człowiek mam przejawić z poziomu Duszy, jej misji, darów, talentów i powołania, zarabianie w zgodzie ze swoją Duszą

6) Moja energia, doświadczenie, wiedza duchowa i czas jako największa waluta energii pieniądza, pieniądze jako zasoby i wibracja Twojej Duszy

Ludzie bogaci, wiedzą kim są i żyją w zgodzie z Duszą. Inni ludzie bogaci, Ci którzy są bogaci zewnętrznie i materialnie, ale ubodzy i nadzy wewnętrznie, mimo biznesu, sukcesu i pieniędzy, wegetują i żyją w braku uzdrowienia i odcięci od swojej Duszy. Pracują tam gdzie nie chcą, albo udając że bez pieniędzy nie przetrwają, ale prawda jest taka, że prawdziwe bogactwo jest Twoją obfitością wewnętrzną, duchową Duszy energią, z którą połączysz się na programie "Dusza w biznesie".

Warto wiedzieć: cały program będzie w intencji odblokowania Twojej Duszy z niewłaściwej, niezdrowej, zabrudzonej, patologicznej, chorej i poranionej energii pieniądza, którą wchłonęłaś/-eś będąc dzieckiem (z rodu, przekonań kolektywnych, wierzeń wykształcenia, pracy, traum finansowych, strat, długów i zobowiązań Twoich rodziców i rodu na poziomie Duszy i ludzkich doświadczeń). Program "Dusza w biznesie" nie jest zwykłą terapia i odblokowaniem potencjału Duszy i dziecka, a duchowym uzdrawianiem i spojrzeniem na biznes, sukces i pieniądze oczami Twojej Duszy.Szczegóły techniczne:

start: 21.06 godz. 18.30
czas trwania: 6 tyg (spotkania w piątki o godz. 18.30 - 20.00)
miejsce: prywatna grupa Facebook
(spotkania będą nagrywane, dostęp dostajesz dożywotnio)

INWESTYCJA:

2400 zł

przedsprzedaż: 1800 zł do 14.06 godz.24.00

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)