Warsztat Online

Duchowe stany uniesienia

Jak by to było poznać i odnaleźć w sobie stan Duszy i Źródła?

Po czym poznać i gdzie tak naprawdę jest i leży moja misja Duszy i powołanie?

Czym są takie stany jak odpuszczenie, połączenie i medytacja?

Jak w kontakcie z Duszą i sobą usłyszeć Boga?

"Duchowe Stany Uniesienia" to warsztat, który przyszedł do mnie nad ranem, spłynął sam i od razu poczułam jego lekkość, ukojenie i połączenie z czymś ponad Mną i głębokie we Mnie samej.

Nie potrzebujesz szukać na zewnątrz. Nie musisz już być w stanie lęku i duchowego oddzielenia. Wystarczy, że się w Źródło i Duszę wsłuchasz, a poczujesz to kim jesteś czując w sobie Źródło, Boga i Ducha.


O CZYM BĘDZIE TEN WARSZTAT?

Duchowe Stany Uniesienia

O CO TAK NAPRAWDĘ W NICH CHODZI?

Warsztat będzie miał charakter głęboko duchowy, uzdrawiający i medytacyjny. Wchodzić będziemy w stany mistyczne i kontaktowania się z Istotami, Mistrzami, Aniołami i całym Wymiarem Duchowym i Światła. Pokażę Tobie kim Jesteś naprawdę i nauczę Ciebie jak samodzielnie możesz kontaktować się w procesie skupienia na wnętrzu z Duszą i Bogiem.

Pierwsze spotkanie dotyczyć będzie intencji i tego czym jest naprawdę uzdrowienie. Dotkniemy tematu pokory, zaufania w szczególności w tym co jest czy było dla Ciebie w Twoim życiu trudne. Objawię Tobie poprzez mój dar uzdrawiania i miłości do wymiaru duchowego to co masz i nosisz głęboko w sobie. Zadawać będziemy pytania do Źródła, Mistrzów Duchowych i Twoich Opiekunów czy Przewodników i uczyć się wsłuchiwania w głos Źródła w Tobie. Wyjdziesz w tego warsztatu wzbogacony/-a o mistyczne połączenie i umiejętność nawiązania kontaktu z tym co boskie.

Warsztat zawierał będzie wysokowibracyjne i potężne, duchowe medytacje. Nauczy Ciebie wyjścia z głowy do Duszy i z umysłu do serca w praktyce. Pokażę Ci jak ja każdego dnia rano i wieczorem skupiam się na głębokiej i mistycznej pracy wewnętrznej i duchowej. Nie będziemy tam uzdrawiać, będziemy skupiać się na Duszy, miłości i Źródle, powracając do duchowego stanu Uniesienia w Tobie.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ I DOWIESZ?

DLA KOGO JEST I SPŁYNĄŁ NA MNIE TEN WARSZTAT?

– dla osób zagubionych, które utknęły w umyśle
– dla nieszczęśliwych, zrezygnowanych w rozwoju Duszy i poszukujących samego Siebie
– dla każdego, kto chce wzmocnić w swoim życiu boskie połączenie i nauczyć się kontaktować z wymiarem duchowy i Duszą w sobie
– dla osób mocno zalęknionych i oddzielnych od spotkania w medytacji z Bogiem w sobie…

"Duchowe Stany Uniesienia" to warsztat dla Tych, którzy utracili kontakt z potężną Boską Siłą w sobie, i dla tych którzy chcą podążać za tym co budzi ich Duszę. Uzdrawianie to powrót do tego kim Jesteś naprawdę i odbywa się poprzez nurkowanie w głębokie stany medytacyjno - mistyczne.

Szczegóły:

Warsztat jest nagrany i dostępny do zakupienia jako gotowy produkt.
Miejsce: prywatna grupa Facebook
Forma: praktyka, teoria, zadania pisemne, modlitwa i medytacja.
Zawiera: 6 nagrań teoretyczno - praktycznych (60-90 min każde).

INWESTYCJA:

 1600 zł (2 raty 800 zł)

lub 2200 zł (w tym sesja indywidualna 60 min gratis)

 (Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256