Medytacja

Boskie Przyjęcie

Zapraszam Cię na medytację dla potrzebujących wsparcia i oparcia w trudzie życia i czasu codzienności. Wychodząc na przeciw temu, co się dzieje na świecie z wieloma POGUBIONYMI DUSZAMI przygotowałam dla Ciebie medytacje prowadzona z boską energią MATCZYNEJ MIŁOŚCI i OJCOWSKIEJ OPIEKI.

Gdy Ci trudno, gdy Ci źle idź do matki przytul się..

Wyjdź Im ze mną na spotkanie, takim jakimi są naprawdę, tak jak mnie w tej medytacji poprowadzą, ja ufam i idę, poddaje się Ich DUCHOWEMU PROWADZENIU - do zadania staję, dlatego niebo i wszechświat mi cuda w życiu oddaje..

Teraz po ludzku...

DLA TYCH, KTÓRZY DUCHOWOŚCI NIE ROZUMIEJĄ:

To jak jako dziecko zostałeś przyjęty przez rodziców ma decydujący wpływ na to jak się czujesz w życiu dorosłym.

To jakie emocje nosisz głęboko ukryte w sobie rzutuje na Twoją przyszłość i tu i teraz.

To co zobaczyć i poczuć w sobie nie chcesz jest tym co powinieneś zrobić.

Ta medytacja jest po to byś odkrył o co Twa duszą tak wola i krzyczy w Tobie, o co prosi i płacze to małe WEWNĘTRZNE DZIECKO, które w swym poranionym sercu nosisz..

Ty, Twa energia aż się prosi, o drogi z duszy wybranie, o akceptację, o zauważenie, o UKOCHANIE!!!

Nie szukaj na zewnątrz miłości w jej braku, POSZUKAJ W SOBIE MIŁOŚCI DZIEWCZYNO I CHŁOPAKU !!!

Ta medytacja jest dla Ciebie jeśli:

Boska Medytacja

To spotkanie z najczystszą i najprawdziwszą energia matczynej i ojcowskiej miłości z potęgi Źródła w Tobie i w tych Świętych Istotach Światła, które są przy mnie i przy Tobie. Dziurę po Twojej matce energia Matki Marii ukochamy, a braki po ojcu samym Boskim Źródłem zalejemy.

Po medytacji doznasz uzdrowienia relacji z samym sobą, pokochania i spotkania wewnętrznego dziecka i duszy w sobie, narodzenia się na nowo w POTĘDZE I PIERWIASTKU BOSKIEGO ŹRÓDŁA JAKIM JESTEŚ !

Szczegóły

Kupujesz gotowy wysokowibracyjny produkt – medytację możesz powtarzać wiele razy – jej moc i siła działa na Ciebie, zawsze kiedy jej posłuchasz. Po zakupie dostajesz dostęp do Facebook grupy, gdzie możesz odsłuchiwać medytacji. Zgłoszenia przyjmuję mailowo: corkaboga.kontakt@gmail.com oraz przez wiadomość na messenger. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie współpracy ze mną - NAPISZ, jestem do Twojej dyspozycji.

INWESTYCJA:

170 zł

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 61 1240 6768 1111 0011 0369 5256