Biznes z Duszą

wsparcie dla kobiet w prowadzeniu biznesu i zarabianiu na tym co kocha ich serce i Dusza

Biznes z Duszą jest to prowadzenie dla kobiet, które chcą zacząć zarabiać na tym co potrafi ich Dusza i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi ludźmi.

Pracujemy w procesie 6 lub 12 tygodniowym tak, abyś umiała samodzielnie wykreować swoją markę osobistą w oparciu o proces wewnętrznej transformacji i prowadzenia swojej Duszy i pola Kronik Akaszy.

Nie jest to forma pracy, gdzie działamy z umysłu i wierzeń, które nie wspierają Ciebie, Twojej Duszy i energetyki a za to ze wzmocnioną uważnością i precyzją skupiamy się na słuchaniu sygnałów płynących z Duszy i ciała oraz na działaniu i sprawczości, które przybliża Cię do osiągnięcia Twojego celu.

Jak wykreować swoją markę i biznes w oparciu o Kroniki Akaszy i głos Twojej Duszy?

Urodziłaś się jako kobieta po coś więcej i to właśnie w połączeniu ze swoją Duszą potrzebujesz na nowo nauczyć się tego kim jesteś naprawdę i wykreować swoją markę osobistą i swój biznes, na którym zaczniesz zarabiać z lekkością, przepływem i intuicją.

Twoja wewnętrzna dziewczynka wie i pod zranieniami z dzieciństwa masz dostęp do duchowej mądrości, która pragnie i chce prowadzić Ciebie w życiu i Twoim powołaniu. Nie jesteśmy tu po to, aby pracować i opierać się na przekonaniach o zarabianiu wyniesionych z dzieciństwa i energii męskiej, a po to by wykreować nową siebie powracając do wnętrza swojej duchowej esencji i mądrości.

Mijają czasy, gdzie znajdziesz odpowiedzi na zewnątrz lub tworząc swoją markę czy biznes odniesiesz sukces wzorując się na kimś, a jedyną drogą do sukcesu jest kierowanie się Twoją duchową wiedzą, mądrością zdobytego doświadczenia i energią płynącą z ciała.

Twoje Kronik Akaszy i Dusza chcą wesprzeć Ciebie i prowadzić w wychodzeniu do świata czy dzieleniu się swoim pomysłami i potencjałem. Tylko Ty jesteś w stanie przejawiać swoją Duszę w unikatowy i oryginalny sposób kiedy zaufasz i poddasz się jej prowadzeniu.

Wszystko zaczyna się w Twoim układzie nerowowym, podświadomości i ciele i to tam wprowadzać będziemy i kodować wzorce Twojego duchowego i prawdziwego ja, po to by nauczyć się prowadzić biznes w zgodzie z Twoją Duszą w miłości do tego co traumatyczne i poranione.

Cały Twój proces wesprze energia Twoich Kronik Akaszy, gdzie zapisany jest plan Twojej Duszy, jej misja, dary, talenty i klucz do Twojego kobiecego powołania.

JAK WYGLĄDAĆ BĘDZIE TAKIE PROWADZENIE PRAKTYCZNIE?

Pracujemy w polu Twoich Kronik Akaszy uzdrawiając traumy, wewnętrzne dziecko, mentalne blokady i uczę Ciebie jak samodzielnie czytać Twoje Kroniki Akaszy, tak aby mądrość i wiedzę płynąca z tego Pola wykorzystać w swoim wychodzeniu do świata i kreowaniu marki i biznesu z Duszą.

Biznes z Duszą to połączenie kobiecej mocy, energetyki i ucieleśnionej wibracji Duszy oraz przekonań i myśli, które wspierają pracę w obszarze pieniędzy i zarabiania na tym po co się urodziłaś i co kochasz jako kobieta i Dusza.

DLA KOGO JEST PROWADZENIE BIZNES Z DUSZĄ - wsparcie dla kobiet w prowadzeniu biznesu i zarabianiu na tym co kocha ich serce i Dusza?

CO BĘDZIEMY ROBIĆ I JAKIE WSPARCIE ODE MNIE OTRZYMASZ?

Prowadzenie biznesu z Duszą w połączeniu z wibracją kobiecej energii i intuicji, polega na wejściu w głąb Duszy i zaufaniu wskazówkom i informacjom, które stamtąd płyną, po to aby móc odetchnąć i odpocząć od tego wszystkie w czym do tej pory żyłaś, a co nie wspierało Ciebie w pracy z klientami i zarabianiu pieniędzy w zgodzie z Twoją unikatową wibracją Duszy. Wychodzenie do świata wymaga szacunku, intymności i kontaktu z tym co pojawia się w Twoim układzie nerowowym i ciele, a co płynie ze zranień wewnętrznego dziecka i traumy po to by móc w pełni zintegrować traumę i powrócić do potencjału Twojego prawdziwego ja kobiety i Duszy.

Szczegóły inwestycji, pakiety i dane do płatności:

PAKIET 6 SESJI „BIZNES Z DUSZĄ  BASIC”:

* płatność jednorazowa: 3000 zł 

* płatność ratalna: 

2 raty x 1600 zł

 

PAKIET 12 SESJI „BIZNES Z DUSZĄ VIP”:

* płatność jednorazowa: 6000 zł 

* płatność ratalna: 

2 raty x 3100 zł

3 raty x 2100 zł 

FORMA PŁATNOŚCI:

PayPal – anetakowalczyk.kontakt@gmail.com 

Przelew bankowy: 

Aneta Kowalczyk – 44 1160 2202 0000 0003 2169 5177

(Zakup produktu jest równoważny z tym, że akceptujesz regulamin strony i politykę prywatności.)